arkadaşlar cs videom buyrun izleyin.

benim cs videom:
https://www.youtube.com/watch?v=365M6y_zcjo
Master
59.2997
Güzel video olmuş tebrikler
Şarkı isimlerini yazarsan sevinirim :)

Edit= Videonun sonunda yazıyormuş yav xD
saolun.
beyler bu arada unlu clanların mac videolarını nerden bulabılırım ???
Senin CS Videon? Hmm ilginc...
Akillis : Senin CS Videon? Hmm ilginc...

Banada biraz ilginç geldi.. Ama Bilmedende konuşmamak lazım..
Tebrik Ederim Gzl Video Bu Counter Sourc Mü 1.6 Mı ??
arkadaşlar ilginç olan nedir?gerçektende bu benim videom...
Silindi
Members
0
Süre:2.22 ye gelin ve bakın arakadaşın hpsi 4 e dusuyor sonra tekrar 80 oluyor :D onu görünce kalanını izlme gereği duymadım zaten.
Hll olsun böyle bi movie izlemedim.
Adam super cfg si de super mşlh cl bob bobup çok hoş olmuş video ile oynamanda harika son olarak oldukça guzel dmc oynuyorsun ne diyem başka bravo 10 numara :yes
Michaell : Süre:2.22 ye gelin ve bakın arakadaşın hpsi 4 e dusuyor sonra tekrar 80 oluyor :D onu görünce kalanını izlme gereği duymadım zaten.

sen galiba daha önce hiç demo izlemedin galiba.ben onu çekerken o sahnenin sonundaki kırmızı hpden sonra geriye aldığım için tekrar başa alınca hp yükseldi.
video tamamen normal public sunucularında çekildi.hiç bi şekilde edit yok.
ayrıca demo izlerken cl_bob 0 yazılı olabilir.cl_bob şifre deildir.silahın dik görünmesini sağlar ve attığın yere mermi doğru gitmez.sende deneyebilirsin duvara ateş ederek 0 kenmi yoksa normalkenmi doğru yere gidiyor diye.
Silindi
Members
0
diehard :
Michaell : Süre:2.22 ye gelin ve bakın arakadaşın hpsi 4 e dusuyor sonra tekrar 80 oluyor :D onu görünce kalanını izlme gereği duymadım zaten.

sen galiba daha önce hiç demo izlemedin galiba.ben onu çekerken o sahnenin sonundaki kırmızı hpden sonra geriye aldığım için tekrar başa alınca hp yükseldi.
video tamamen normal public sunucularında çekildi.hiç bi şekilde edit yok.
ayrıca demo izlerken cl_bob 0 yazılı olabilir.cl_bob şifre deildir.silahın dik görünmesini sağlar ve attığın yere mermi doğru gitmez.sende deneyebilirsin duvara ateş ederek 0 kenmi yoksa normalkenmi doğru yere gidiyor diye.

Video Geri Alınmamıs Mişelcim Tamemen Dogru Soyluyor Yukarda Oldurdugun Kısılerden Bellı Oluyor Ve goruntude Bır oynama Yok.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.