Selam arkadaşlar cs 1.6 yi yillardir oynuyorum geçen format attım şimdide sürekli connection to server timed out hatası veriyor.Bu hata internet gittiğinde veya serverda sorun olduğunda verir fakat 2 side yok her serverda aynı şeyi yapiyor benim nette hiç gitmiyor bütün gün dc yemeden ultima oynuoyrrum nasıl düzeltebilirim bu sorunu? 2 El oynuyorum tak connection to server timed out verior.Patch yüklü csyi tekrar kurdum defalarca gene düzelmedi.Yardımcı olursanız sevinirim.
Silindi
Members
0.2
sxe yada cheating-death gibi anti-hile programları açıkmı yani girdiğin sunucuda bu ikisinden biri kullanıyor ve sen onları aktif etmediysen olabilir

gerçi aynı problem bi iki sunucuda bendede vardı pacthlerle falan hallettiydim sanırım tekrar silip yükle birde
50 kere yükledim sildim patch yaptım olmadı.Her serverda bunu yapıyor oynuyorum 10 el filan sonra birden donuyor connection to server timed out veriyor.Sonra tekrar denememde ise girer girmez atiyor kapatıp açıyorum gene 10-15 el oynuyorum gene aynı hata
Silindi
Members
0.2
ya aynı problemim vardı çözmüştüm ama nasıl hatırlamıyorum gerçekten aklıma gelsin hemen paylaşıcam ama pacthlerle ilgili olduğuna eminim
Dostum aynı patchi yıllardır kullanıyorum.İlk defa böyle bir sorunla karşılaştım.

Bu Sorunlan Bende Karşılaşıyordum Çözümleri Şunlardır Eğer Afk Bırakırken Oluyorsa cl_timeout 99999999999 ,  +left    , +jump   ,     +forward Yapın 

Eğer Afk Bırakmıyorsanız Normal Oyun Oynarken Bir Anda Timeout Atıyorsa cl_timeout 99999999999 Çözümü Beğenirseniz Beni Mutlu Edersiniz  

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.