arkadaşlar benm pcde vista yüklü ve cs oynayamıyorum napcam yardımcı olun lütfen onun için farklı bi ayar falanmı gerekiyor yardımcı olursanız sevinrim
hayır ben vista ıle oynuyabılıyorum yuklemede sorun yapıyorsun heralde veya yukledıgın setup sorunlu
arkadaşalar benım kıde ısta ben yukledım oynuyom ama sxe calısmıyo sxe yı yukledım olmuyo adminstrator falan dio yardımcı olun...:?
sxe wistada normalde calişmaz :d ama cheating death(C-D) kur sonra acmayi dene sxe yii ::)

bnde aynı sorun wardi C-D caliştirdiktan sonra sxe ac :)
YONETICI OLARAK CALISTIRMAYA IZIN VER DE O ZMAN DUZELIR SXE AYRICA BENDE VISTA KULLANIORUM HERHANGI BI SORUN YOK CS DE SETUPDA SORUN VAR SENIN KARDES
Silindi
Members
0
beyler peki vista v23 v21 patchlerini kapatıyor belirli yerden sonra o nasıl olcak??acil cvp yazarsanız sevinirim
arkadaslar bende ilk çıktığı andan beri vista kullanıyorum ve oldukça memnunum.
tek sıkıntı şu anda da yaşadığım gibi, sxe nin ilk çıkan sürümleri vista destekli olmuyor. Daha sonra çıkan fix. eklentilerle düzeltilmeye çalışılıyor. Ama sxe 7.8 fix1, Vista sp2 kullanıcıları için hala kullanılabilir durumda değil. Yükleme hatası veriyor. Bu durum da yapabileceğimiz tek şey ya sxe siz serverlarda oynamak ( hilecilerden fırsat kalırsa tabi ) yada sxe nin güncel sürümünü beklemek olacak.

Run administrator hatası alan arkadaşlar;
sxe kısayoluna sağ tıklayıp, uyumluluk sekmesi altında, Bu programı yönetici olarak çalıştır kutucuğuna tıklamaları gerekli ( içi dolu olacak şekilde )

diğer bir yoluda sxe kısayoluna sağ tıklayıp, yönetici olarak çalıştır demek.

Son olarak v23 v21 patchlerini bende vista da kullanıyorum. Herhangi bir sıkıntı yok ;)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.