s.a beyler topic dede belirttiğim gibi cs oynamak istiyorum ama half life çıkıyor.önceden 1.6 oynuyodum Pc formatladım gitti oyunlar 1.5 indirdim hl indir dediler onuda indirdim oyun açılıyo ama halflife çıkıyor counter oynamak istiyorum napmalıyım ?
cd keyi yanlış yazmışsındır belki.
bazen 13 tane 3 ü kabul etmeyebiliyor ayrıca
ya bu sorunu hallettim şimdide oyuna başlıyorum cs komple kapanıyor noldu buna ya :S
denedim hiç oynamadan gene kendi kendine kapanıyor :S
oyunu bastan kur ve yeniden dene ayrı patchleri yüklemeyi unutma yine hal life a atıyorsa change game den değiştirebilirsin ama atabilir bu durumda
:) masaüstüne yeni kısayol oluştur.C>Sierra>Half Life>Half Life exeyi seç.Kısayola Sağ Tuş>Özellikler sekmesini takip et.Hedef kısmının sonuna bir boşluk bırakarak -game cstrike -console yaz.Sorun çözülmüştür...
adam cs yerine half life penceresi acılıyor dyor sen cd key veriyorsun biras oku anla ole cevapla pls :D
Kısayola sağ tık özellikler den hedef kısmına boşlık at -game cstrike de kapat. CD Key le alakası yok. :D

Beyler Windows 10 da Cs 1.6 kurdum counter strike simgesi gelmedi klasörden half life açılıyo sadece yardım edebilcek varmı ?

• Masaüstünde sağ tuş
  • Kısayol oluştur
  • Buradan half-life'ın kurulu olduğu klasör'deki hl.exe'yi seçiyorsun
  • Kısayola sağ tuş özellikler  hedef bölümüne "-console - game cstrike" yazıp Tamam buttonuna tıklıyorsun.
  • Hazır!

Ayrıca ingilizce olsa bile bir video var. Burayıda inceleyebilirsin:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.