Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

abi benimki 183k rate ayarlarım nasıl olacak bırde fps netgraph nerden konrol ediliyor.
Beyler 256 k dsl im var ama pingim 1000 lerde 900 den aşa inmio ayarları da yapıom olmuo sorun nedir acaba?
ya arkdaslar su counterin cd keyini biriniz gönderirse sevinirim bekliyorum..
Silindi
Members
0
:kikirikfps100 olması her baqımdan daha ıyı tabıı kım ne derse desın 100 fps den daha yuksek fps yoktur bunu aklınıza sokun !! 100 den asagıya dustugu zaman ya serverda cok kısıyle oynadıgınızdan yada smoke nın ıcıne gırdıgınızde fps duser !!! Flexye de bı lafım olcak 256 adsl baglantı ıle o rateler ne alakası vaR anlamadım o ratelerle ezılıyordur herhaldee !!
yaw arkadas lar anlamıom yaw ben ne yapsam 900 ping cıldırıcam
ben 1.6 steam oynuom ve hıc deısmıo benim adsl 100.0mbps (neyse o) yaw lutfen yardım edin....:O
Beyler benım fps 75 100 nasıl cıkcak tum ayarlar tmm ama olmuor yardım edermısınız
beyler developer 1 fps_max 99999 yazın csye hemen girdikten sonra bakın noluyoo fps 100 den yukarı cıkıyOOO
ßenim fps 60 bugüne bugün ekran kartı 128 ...ram 512 ama benide bilen bilir ... rate de 15k :F
arkadaşlar bilen varsa yardımcı olursa sevinirim ben cs 1.6 ya bot yüklemek istiyorum. burdan bir bot programı indirdim yükledim uyunu açıyorum h tuşuna basıyorum ama bot falan yok yanlışmı kurdum acaba duğrusu nasıl yapılıyor bilen varsa yardım cı olursa sevinirim şimdiden tşk ler
bu kodları nereye yazıyoruz. bi çok şey denedim kafam karma karışık.
nereye ne şekilde yazacağımı anlatırsanız ya da hatta o dosyayı yazıp verebilirseniz çok iyi olur.
1024k bağlantım var.
1gb ram 512 ekran kartı 3.0ghz işlmci 1024 adsl
pingim 200 altına inmiyor :S
baya uraştm rate ayarlarıyla olmuyor siz önereblrmsnz bana?
[U.S] | CyNo gLaD> : Tabiki fazla olması ii
Fps ne kadar yüksek olursa görüntü kaliteside o kadar iyi olur..
Maximum fps 100 dür .
Keşke 100 den fazla olsa :)

maximum fps 100 deil %200 hatta %300 e çıkara bilirsin ancak bunu yapabilmen için son model bir ekran akrtı yuksek olcak vede vodoo3 gibi özellikleri taşyacak sonra fp % 200 e %300 fln çıkar
Silindi
Members
0
ati radeon x1650 ekran kartı 512mb ram pentium 4 işlemci var... fps 100 ancak rateyi bir türlü tutturamadım ve ayarlayamadım.. bağlantımıda hızımıda bulamadım bi yardım edin lütfen....

ati ekran kartları cok karışık cs dede hep sorun yaşıyoruz ZOTAC ekran kartlarını denemenızı tavsiye ederim

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.