arkadaslar silahi sag ele alamiyorum delirecem artık v 23 pacth yukle dedıler yukledım consola cl_righthand 1 yaz dedıler olmadı h den deıstır dedıler gene olmadı sıldım tekrar yukledım oyunu gene olmadı yokmu bunun bi caresi _? bu isden anlayan ark lar yokmu lutfen bana denedigim seyleri tekrar solemeyin ilgilenirseniz sewinirim tesekkurler.
Silah eli değiştiremeyenler...

ESC> Options > Advanced'de Right Handed yazar. Onu açın tekrar Right Handed yapın OK deyin. Sağ ele geçecektir

olmazsa

masaüstünde Sağ Click> Özellikler Görütündeki Benimki Geforce fx 5200 sizinki başka olabilir.Öğrendikten Sonra Google Gelerek xxxxxx Download Yazıp Yükledikten Sonra Sorun Düzelir
ekran kartının driverını yükle sonra oyuna gir optionsa gir video gir sonra rendererı open gl yap: oyunda h ye bas 1.şıkka tıkla 5.tıkla sorun çözülür.

Ekran Kartının Driverını Öğrenmek Içın:

Sağ Click> Özellikler Görütündeki Benimki Geforce fx 5200 sizinki başka olabilir.Öğrendikten Sonra Google Gelerek xxxxxx Download Yazıp Yükledikten Sonra Sorun Düzelir.

Benim ekran kartım gforce fx 5500 idi şimdi Ati Radeon 9250 yaptım,
Aradaki fark şu gforce oldu muydu google a gir yaz indir geçer ama ati de böle acayip acayip istasyon şeklinde programlar var onları çalıştırmak içinde ek bi sürü progrma indirmen gerkeiyor windows un sitesinden,
eğer cs 1.6 ise options'tan video ayarlarına gir orda renderer var onu opengl veya d3d yap sonra konsola cl_righthand 1 yaz düzelir daha önce 40 kere anlattım başka topiclerde arama yapan yok
Silindi
Novice
2
sağ olun kardeşler alamıyodum sağ ele çok yardımcı oldun shaziment saol

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.