merhaba arkadaşlar ben non steam 1.6 yükledm ama silahımı sağ ele alamıyorum hep solda h ye basıp ordan almaya calısıyorum ama olmuyor ne yapmalıyım .S hiç hata fln da wermiyo ama almıyo :S
Master
59.2997
cl_righthand 1
kardeş bu kod da işe yaramadı :S
H tusuna basıp sonra 1 ve 5 'e basarak yapmayı dene

tabi cs de skin dosyası fln yoksa varsa skil dosyası hangi el ayarlıysa onu gösterir
options'dan da ayarlayabilirsin.
Sorun basit ekran kartı ayarından.3D veya OpenGl ye ayarlıysa Software e çevir sonra cl_righthand 1 yap.
hicbir yontem işe yaramyo arkadaşlar :S bi yardımm :SS oyunu kaldırdım tekrar yükledm yne omadı
options'a gir video ayarlarında rederer diye bişi var onu 3d3 yap sonra konsola cl_righthand 1 yaz
oyuna gırınce h ye bas help acılır ordan dene olmassa cl_right (tab) 1
Silah eli değiştiremeyenler...

ESC> Options > Advanced'de Right Handed yazar. Onu açın tekrar Right Handed yapın OK deyin. Sağ ele geçecektir.
bendede aynı sorun var ve video kartını openlg yapamıyorum arıyorum hala bulamadım eskiden oluyodu
format attım bozuldu
cl_righthand 1
valla bendede aynı hatavar opengl ye de gelmiyor d3d görüntü iğrenç :S
ekran kartının driverını yükle. Sonra oyuna gir, optionsa gir, videoya gir. Sonra Rendererı open gl yap: Oyunda H ye bas 1.şıkka tıkla 5.şıkka tıkla sorun çözülür.

Ekran Kartının Driverını Öğrenmek Içın:

Sağ Click> Özellikler Görütündeki Benimki Geforce fx 5200 sizinki başka olabilir.Öğrendikten Sonra Google Gelerek xxxxxx Download Yazıp Yükledikten Sonra Sorun Düzelir.

Bu konu Elysia tarafından düzenlendi(2008-08-04 20:40, 15 yıl önce)
Silindi
Banned
0
XXXXXXdownload yazınca öle bişi çıkmıoki benımkide geforce fx 5200 ama

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.