ya arkadaslar ben şimdi cs oynuorum..... genellikle gungame oynuyorum işte başka mapa geçiyoruz... digeer bolüme geçtikten sonra ekran geliyor ve donup kalıyor vista kullanıcısıyım yardım istiyoruumm.... her bolum degistiginde oyundan cıkıp bastan giriyorum...
cs yi bastan kur:con
bana bir yer soylesene guzel bir yer
ordan indirim ben bu cs yi hic hata verrmiyecek bir patch istiyorum dai!
ekran kartınla ilgili bir problem gibi gözüküyor.. yeni driver'ını bul ekran kartının
eet bendede öle oluyor vista kullanıcısıyım cs ye servera bağlanıyorum tam takım seçicem OK yerinde donuyor bunun ekran kartıyla alakası yoq kardeşim sistemim gayet iyi benim vista yüzünden oluyor tüm bunlarr :(
Bende vista kullanısıyken oluyordu.
bende bişey olmuyo valla sadece sxe açılmıyo
@eet bendede öle oluyor vista kullanıcısıyım cs ye servera bağlanıyorum tam takım seçicem OK yerinde donuyor bunun ekran kartıyla alakası yoq kardeşim sistemim gayet iyi benim vista yüzünden oluyor tüm bunlarr

Çözümü hiç rastlamadım ama istediğin kadar tam takım olsun ekran kartının iyiliği kötülüğü önemli değildir onu demek istememiş.. Kimi ekran kartları vardır eskiyi kaldırmaz kimisi vardır yeniyi.. Kimisi drivenda eski özellikler yoktur bi ihtimal tabi onun dediği.
Vistadan Olabilir,Bizim Arkadaştada böyle sorun vardı
sanırım bu yardımcı olur... vista sp1 den sonra 7. güncellemeyı yap dierleri mevcutsa sil
Çözümü hiç rastlamadım ama istediğin kadar tam takım olsun ekran kartının iyiliği kötülüğü önemli değildir onu demek istememiş.. Kimi ekran kartları vardır eskiyi kaldırmaz kimisi vardır yeniyi.. Kimisi drivenda eski özellikler yoktur bi ihtimal tabi onun dediği.

Kardeş daha yeni pc yi alırken böle oluyordu haberin var mı senin daha yeni pc yeni vista yüzünden oluyor tüm bunlar vista güzel ama işte bole sorunlar cikariyor yapilicak bise yoq donmek istiyorsan xp ye don !!!
Vista mı güzel ? Vista bence sırf görüntü.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.