Silindi
ben yurt dısındaki servere girerken (mesala usa). ıp ı yazıyorum. tam dolarken yarısında invalid cd key diyor. nasıl gırebılırım bu serverlere yardım edin acil... ne yapmam gerekir... yorrumlarınızı bekliyorum...
Giremezsin çünkü orjinal cd-key istiyordur.Sdece orjinal cs almak çözümdür ;)Başka yolu yok
Ne İşin Var ki USA CS Serverında. Hazır Turk Serverları Varken :p

Sanırım Sende ki CS Orj. Olmadıgı İcin Giremiyorsun.Cunku Sende ki CD Key i Kabul Etmiyor.
ckr : ben yurt dısındaki servere girerken (mesala usa). ıp ı yazıyorum. tam dolarken yarısında invalid cd key diyor. nasıl gırebılırım bu serverlere yardım edin acil... ne yapmam gerekir... yorrumlarınızı bekliyorum...

orjinal serverların onlar parayla satın alman lazım.
Silindi
Master
3.1
EMİNMİSİNZ BEYLER. baska biri de bana patch v21 yi yukle dedi. sizce dogru mu? cevap larınızı bekliyorum.
Evet eminiz nedeni ise yabancı serverlardaki cs orjinal csdir hileyi önlemek için.Türkiyedede orjinal cs bulman lazım.Oda paran olması lazım
patch 23b derim.
ama eğer server steam ise yani orjinalse giremezsin
dedicated serverlara firebilirsin. bazılarında da cd key hatası verir.
v23b çözer...
Avrupa,Amerika ve orta Asya serverlerinde oynamanı tavsiye etmem çok lag olur...
beyler bendede bi hjata verio nası yapcam hata'da : couldn't load gfx.wad nası yapcam alah rızası için yardımcı olun kafayı yedim :S
hatayı doğru yazdığında eminmisin.eğer yazdığın hata doğru ise çözümü:
Valve nin içindeki valve klasöründe wad dosyaları var.orda gfx.wad dosyası eksik veya yanlıştır.o dosyayı bul.
eğer yazmaya çalıştığın hata aşağıdaki gibi ise;
"Couldn't load gfx/palette.lmp"
2 çözüm var:

1. Çözüm: Half-Life ve ilişkili herşeyi uninstall edin ve baştan kurun.

2. Çözüm:
I-) Bu dosyayı çekin
II-) Bu adresteki pak explorer'ı çekip kurun.
III-) Pak Explorer ile pak2.pak dosyasını açın ve pak dosyasının içindeki gfx dizininden "palette.lmp" dosyasını extract ederek cstrike/gfx/ dizininize yapıştırın.
Bu çözümü uyguladıktan sonra diğer bazı dosyaları da aynı şekilde bulamazsa, aynı yöntemle bunları pak dosyasından bulup koyarak sorunu çözebilirsiniz.

Bu konu diehard tarafından düzenlendi(2007-10-14 22:42, 16 yıl önce)
yurt dısı serverlara steam le baglanıyorsunuz. steam acc nız yoksa orjınal half life cd sı alıp onun cd key ı ıle www.steampowered.com dan kendınıze kullanıcı adı sıfre alıyorsunuz. aldıgınız bu sıfre ıle steamCs uzerınden baglanıyorsunuz.
ya bende aynı sorunu verıo o yüzden giremiyorum white.spr dosyası yok diyo buluyorum başka bi tane dosya istio ne yapcam bimiyorum yardım,!!!
Members
-2.9
Googleden Cd KEy Yazin Cikar Zaten o Onlardan Birini Yapin
bnde cs de hic 1 program yktu snra optıons dan ayarları dehiştirince acılmamaya başladı invalid cd key demeye başladı kafayı yicem her zaman oynadadığım serverlarada girmiyo:((

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.