Arkadaşlar ilk olarak cs oynamak için şu aşamaları izliyorum dimi?Önce Half Life yükleniyor sonra onun update'i yükleniyor.Sonra Cs 1.5 Full.Burda bir hatam olursa söyleyinde dediklerinizi uygulayım.SOnra netten oynamak için sanırım Cs 1.5de orjinal cd key gerekmiyor ama ben nasıl girileceğini nereye ne yazacağımı bilmiyorum.Bana bunu detaylı şekilde anlatabilir misiniz acaba?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...
Kardes Ayrıntılı bilgi forumlarda cs alanında yazıyor
Yaw bir sorun var şimdi...Yükledim hepsini.Cs açıldı ama update gerekli diyor uymuyor diyor.İnternet gamesden girmiyor o yüzden.Ben 1.5 yukledım ama ne updatei anlamadım...
Googleden ara bide ben bir ara arastırmıstım bulmustum
Arkadaşlar şimdi internet gamesden girince add server falan var.Oraya ıp adresını yazıyorum ama yan tarafta birşey olmuyor.Garip garip ? işareti olan serverlar ve hiçbirine giremiyorum.Hepsi 0 kişilik.Anlayamadım.Bu oyunu netten nasıl oynayacagımı?

Bu konu Nereghal tarafından düzenlendi(2007-09-23 13:16, 16 yıl önce)
s.a
ben kaan birşey sorucam ben 1.6 yı yükledim connect le giricem tam girecek su yazıyı yazı your.dll[cl_dlls\client.dll[differs from the server`s dio yardım edermisiniz
Tek sorunum kaldı.Herşey guzel bazı serverla giriyorum bazılarına giremiyorum.Giremediklerimde clientiniz uymuyor.Bu server yeni clientlara göre çalışıyor diyor ne yapmam ne indirmem gerek?
cs versiyonu seninkiyle uyuşmuyor.half-life 1101 e update ederek halledebilirsin.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.