Silindi
Pc Gamer'ın Haziran sayısı son günlerde internet ortamında dolaşıyordu. Derginin bu sayısının en büyük özelliği Command & Conquer 3&裟ü kapak yapması ve oyun hakkında detaylı bir ön inceleme hazırlamasıydı. Bunun ile ilgili resimler de ortalıkta dolanıyordu. Fakat bazı kişiler dergiye ait resimlerin sahte olduğunu ve bunların söylenti olduğunu iddia ediyordu. Bu açıklamaların aksine EA Games bir anda oyun dünyasına bomba etkisi yapacak duyuruyu gerçekleştirdi.
Command & Conquer 3 veya tam adı ile Command & Conquer 3: Tiberium Wars resmi olarak açıklanmış durumda. Oyun ile ilgili arada ufak bilgiler de verildi. EA Games, yapımın 2047 yılında geçtiğini ve yeni bir senaryoyu baz aldığını belirtti. Önceki oyunlardan farklı olarak; yeni bir konunun ve yeni bir savaşın projede olacağını açıkladı. Bunlar ile beraber Command & Conquer 3: Tiberium Wars, 2008'den önce çıkmayacak. Kısaca bir efsane geri geliyor. EA'in resmi duyurusuna ve daha fazla detaya bakmak için "https://www.commandandconquer.ea.com/" adresine tıklayınız.

Yeni bir oyun, yeni umutlar
Tiberium Wars hakkında en çok merak edilen konuların başında, hiç şüphesiz fısıltı gazetesiyle yayılan üçüncü taraf vardı. Bilinmeyen bir Faction daha GDI ve Brotherhood of Nod arasındaki amansız savaşa dahil olacaktı. Yapılan açıklamada, bu yeni ırkın Alie'lar olduğu ortaya çıktı. Galaksinin dışından gelen, Zerg benzeri organik yapılara sahip yaratıklar, gezegenimize göz koyuyor.

[youtube]pONRMCU5m7o[/youtube]
Master
59.2997
İşte beklediğim oyun |-)
bizim cafede 1 aydır var bu oyun :D
Starcraftın daha teknolojik hali.
Bu oyunun cd'sini görmüştümde RA3 olduğunu bilmiodum
Starcraftın daha teknolojik hali.
sc buna 10 ceker be
CrazyDream : bizim cafede 1 aydır var bu oyun :D

Bizimde 3. xD
Silindi
Expert
2
Siz sakın onu Red alert 2, Generals, tribium warsla falan karıştırıyor olmayasınız ?

Ayrıca starcraft bunun teknolojik hali olabilir :) Çünkü Command Conquer serisi ilk strateji oyunlarından birisidir.

Oyun fena değil fakat ben daha iyisini bekliyordum.
Ben starcraftın daha teknolojik hali dediysem olumsuz olarak düşünmeyin. İyi anlamda söyledim.
StarCraft,Warcraft,Age oF Üstüne tanımam bunları genaral falan fıss :D
Silindi
Expert
1.7
Bende Age of Empires II Conqers üstüe tanımam.Her türlü gider :D
Bir kerem o Conqers değil The Conquerors :ters
Ama haklısın :asik2
Benim de en favori 4 oyunum Starcraft, Age of Empires II,Dungeon Keeper II(şiddetler tavsiye edilir)ve de Red Alert 2 Yuri's Revenge
Budur abi olay işte hayatımda sadece bunlardan orjinal tat aldım.

Bir de bu oyun bende 1 aydan daha fazladır vardı zaten :D
Master
59.2997
Age of Empires 3' te Osmanlı ile oynamak kadar zevkli bişi yok. =) Gerek effekt olarak gerek sesler vb.
3. bölümüde galiba Türk Köpekleri diye geçiyo Osmanlılar :D
sayko oyunmuş ama Age of Empires 2 üzerine tanımam

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.