Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Oyunda kafanıza takılan anlamadıgınız noktaları burdan sorabilirsiniz, bende bilgim dahilinde yardımcı olmaya çalışıcam.
benim anlamadigim bi yer var wallhacki yapamadim ya biliyosan yardimci olurmusun
Hile konusunda yardım etmek bir yana, yapanlardan nefret ederim.

yeterli bir cevap olmuştur herhalde.
benimde anlamadığım bir yer var. bu oyunda çelik yelek kalkan vs. var mı?
çünkü bazı kişilerin üzerine bir şarjör boşaltıyorum ama ölmüyor. ben ise bazen tek mermi ile ölüyorum.
yardımcı olursanız sevinirim.
Item Shop da çantalar ve helmler var ben aldım ama açıkcası bi etkisini göremedim. şarjör boşaltmak yerine m16 için söylüyorum tek tek at daha etkili olur.
Çok lag var azaltabilirmiyiZ?
Sizden Kaynaklılar:

+ Bağlantı hızı
+ Download yapıyorsanız kapatın
+ Limewire açıksa kapatın
+ Hamachi açıksa kapatın

eğer halen lag varsa serverdandır. Ama bu dediklerimle 250 pingde oynuyorsunuz.
space1470 : benimde anlamadığım bir yer var. bu oyunda çelik yelek kalkan vs. var mı?
çünkü bazı kişilerin üzerine bir şarjör boşaltıyorum ama ölmüyor. ben ise bazen tek mermi ile ölüyorum.
yardımcı olursanız sevinirim.

Sana biraz ipucu veriyim.Adamın arkasından falan giderken sakın seriye bağlıyarak ateş etme.Silah çok sektiğinden mermiler ıskalıyor ve sonra noluyo adam arkasını bi dönüyo sende ne mermi var ne pistol adam öldürüyor.(Başıma çok geldi :D) Adamla dipdibe olsan bile sakın seriye bağlama.Üçer mermi sıkıcak şekilde silahını ateşle.Birde eğer adamın yüzü sana dönük ise sakın eğilerek adama ateş etme.Benim en sevdiğim keklerin yaptığı hareketten birisidir.Genelde affetmem öyle eğilerek sıkanları.:D
Silindi
Apprentice
1.1
Eques : Hile konusunda yardım etmek bir yana, yapanlardan nefret ederim.

arkadaşlar bence oyunu başlamadan brakın herkez şifre yazmış adamlar 150 ye sıfır yeniyo hemde tek başına ben oynamayı braktım dahada oynamam emeğimize yazık siktir edin gitsin
kam53 :
Eques : Hile konusunda yardım etmek bir yana, yapanlardan nefret ederim.

arkadaşlar bence oyunu başlamadan brakın herkez şifre yazmış adamlar 150 ye sıfır yeniyo hemde tek başına ben oynamayı braktım dahada oynamam emeğimize yazık siktir edin gitsin

Oyunu 1 kere oynamışsın oyunu kötülüyosun birde küfür ediyosun saygılı ol biraz ve saçmalama

''hemde tek başına" oyuna girince zaten bi sen olursun bide rakip olur ardından ya sana oyuncu girer yada ona sonra karşı rakibe oyuncu girer sana gelmez yani hiçbir zaman 1-3 olmaz !!
dostum bu oyunu bende birsüredir oynuyorum ama anlamadıgım bir nokta var defalarca oyun oynuyorum rütbemde baya ilerledi fakat hep 100 200 gp gibi para kazanıyorum millete bakıyorum hep iyi para edecek silahları alıyorlar onlar nasıl çok para kazanıyorlar ben nerede eksik yapıyorum bu konuda birde sp diye birsey var o nasıl kazanılıyor ve ne işe yarıyor cevaplarsan sevinirim...
Millet oyuna başlar başlamaz gereksiz item almıyor.Hatta hiç item almıyor.Zaten oyuna başlarken 47 k gibi bir para veriyor.Rütbe atlayıncada para veriyor.Bunları biriktirip itemin istediği rütbeye geldikten sonra silahını alıyor.Sonra diger itemleri alıyor.Mesala ben oyuna başladıktan sonra gidip ak 74 almıştım.Biraz para biriktiricem sonra rütbem yetince ak 74'ü satıp onun yerine ak 47 alıcam.Paranı boş şeylere falan harcama.
dostum rütbe atlayınca simdiye kadar bir kere para verdi o da rütbedenmi yoksa oyundan mı bilmem ama 10 000 gp para verdi acaba oyunda hep birinci gelmek falanmı lazım bir püf noktası varmıdır böyle çok para kazanmanın yoksa sonuncuda olsan birincide olsan aynı parayımı veriyor veya fazala bir fark yokmu aralarında.
Eques ben charımı yada accountumu nasıl silebilirim
oyun cok guzel ama lag var cs nin rakibi bu oyun

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.