Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Birçok türk bu oyunu oynuyor ancak clanları yok veya var da az kişili ve zayıf clanlar, burdan kafanıza uygun clanları bulabiliceksiniz. Clan sahipleri bana TAM clan adınızla birlikte PM attıgınız takdirde sizide listeye eklicem :)

1. Quadrak | elecTRonic
2. ReAlfedai | Fedai Team
3. Frauq | Turkiye
4. perfectenemy | -{kaf-kef}-
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Bu konu Eques tarafından düzenlendi(2009-04-03 04:35, 14 yıl önce)
Ben Quadrak
Clan ismi elecTRonic
Şimdilik herkesi kabul ediyorum.Ama ilerleyen zamanlarda belirli standartlar koyucam clanda durmak için ;)
Öncelikle tebrikler bir ilk oldunuz =)

Bende kurucaktım ama 5.000 gp çok geldi :D yanlış silahlar almıştım oyunun başında
Clana beklerim:)
Yeni bir hesap açtım normalde en üst serganant 4 düm, Şu an ki nickim Eques level 3 üm çok yakında clana giricek seviyeye geldiğimde orda olucam =)
Bakıyım dedim bu nickin'le oyundaki aynıdır diye:D
Aynıymış gördüm.Güzel ilerlemeye başlamışsın.400küsür vurup 200küsür kere ölmüşsün.Arasında fark tutmaya devam etmelisin bence.;)
Benimde iyi sayılır ama pekte iyi değil.:D
Herneyse Şimdiden hayırlı olsun:)
Sergenant 1 oldum silahlarımıda aldım püfür püfür : )

buda başvuru için bir ss

Clana hoş geldin bu arada:D
selamlar oyunda iddaalıyım sürekli oynayanlar ve iyi olduğunu düşününler istek yapabilirler

oyundaki adım : ReAlfedai

clan adı : Fedai Team
Güzel bir oyuna benziyor.Nasıl eğlenceli mi ve boyutu ne kadar?
Abi 250 ping altı oynıyamıyoruz ya :S
Novice
0.1
bende iddalıyım. adım newclues
Liste yenilendi, ping sorununu başlık açıp tartışıcaz bilgi topluyorum.
Vallaha oyunu çok beğendim.Manyak sitres atılıyor.Hele o Mısır bölümü süper.Yanlız silahlar arada kafayı yiyor.Ek olarak birşey sorucam.Benim 4000 (40000 olabilir tam hatırlamıyorum) param vardı.Bana silah alıcakmısın diye sordu bende Mp5 aldım.Fakat Mısır gibi bölümlere girdiğimde o silahım çantamda olmuyor.Yanlış birşey mi yaptım?
O Item Shop un yanındaki düğmeden adını hatırlıyamadım kusura bakmayın :) Kendi karekter bölümünüze girip silah paketlerinizin birtanesine o aldığınız silahı koymanız lazım yanlış birşey yapmamışsınız.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.