Novice
-14.8
Arkadaşlar 4 Gün önce crysis'i bitirmiş bulunmaktayım evdeki pc bozuk olduğundan bu konuyu daha önce açamadım crysis'i oynayanların görüşlerini alabilirmiyim

Görüşlerim :

I.Şu uzantıları olan robotlar titanyumdan daha dayanıklı zırhları vardı 2 mermide ölüyorlardı.
II.Oyun İçindeki amerika türkiye olabilir isimler türkçe olabilirdi.

Benim Görüşlerim bunlar sizinkileri alayım.
bende bi kaç gün önce bitirdim.konu çok ıyı ve sürükleyiciydi.filmi çekiliyormuş: https://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/8334604.asp?gid=229&sz=72314
başlamamla bitirmem uyumadan 1 günümü aldı güzel oyundu =) 3 seriymiş 2.sini bekliyorum bu arada oyunun türkçe olduğuna dua edelim:D
Nano teknoloji,grafikler,sesler hepsi harika fakat senaryo biraz kötü yoksa güzel bir oyun.
nano teknoloji.. nalaka?

Bu konu 05 tarafından düzenlendi(2008-04-09 20:28, 16 yıl önce)
05 : nano teknoloji.. nalaka?
nasıl ne alaka ? Nano teknolojisiyle üretilen özel bir zırh ve bunun getirdiği yenilikler.Extra güç,extra hız,pelerin ( görünmezlik ) ,mermi geçirmeyen zırh. :no
senin saydigin seyler grafikler sesler vs. yani oyunun yapimindaki araclar, nanoteknoloji kahramanin kullandigi giyisinin bir ozelligi ;-)
05 : senin saydigin seyler grafikler sesler vs. yani oyunun yapimindaki araclar, nanoteknoloji kahramanin kullandigi giyisinin bir ozelligi ;-)
Daha önce hangi oyunda nano teknolojili zırh gördün ? Bu oyun dünyasında yeni birşey ve bunu crysis yarattı.:sikkin
Expert
34.0001
05 in dediği gerçek nano-tech le alakalı olmadığı.Senin bahsettiğin oyun içinde geçen bir eşya :)
Arkadaşım bende diyorum ki ki diyorum nano-tech diğer hiçbir oyunda yoktu.Oyun dünyasında yeni birşey o yüzden + puan kısmına ekliyorum onu.Nomaddan önce nano-tech kıyafetli birini gördünmü hiçbir oyunda ? Yeni birşey nano teknolojinin oyunlarda kullanılması anlatamıyorum galiba...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.