Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

Crysis'in ilk Türkçe videosu!
İşte beklenen an geldi ve Crysis'in piyasaya çıkmadan önce ilk Türkçe videosu yayımlandı. Crytek'e biz Türk oyuncularına sundukları bu muhteşem hediye için sonsuz teşekkürlerimizi sunmayı bir borç biliriz. Sizleri merakla beklenen videolar ile baş başa bırakıyoruz.

Güncelleme 13.11 (19:59)
Oyunun yüksek çözünürlüklü Türkçe videosu Crytekfan.com tarafından yayınlandı. 80 MB boyutundaki dosyayı indirmek için tıklayın.(Rapidshare)

Arkadaşlar videolarını 2 side şahane gerçekten.!!
Video 1
Video 2

Kaynak : TrGamer

Kesinlikle orjinalini alıcam.
Şimdi Elimde Need FOr speed i yükledim bunu da yükliyip oynıyım bakem merak ettim =)
Müthiş oyunmuş..
süper bir oyun ya full versionu piyasaya sürüldümüki ?
Piyasaya çıkmadan önce diyor.
mastik750 : süper bir oyun ya full versionu piyasaya sürüldümüki ?

oyun,yarın dnr ve buna benzer magazalarda satış yerlerini almaya başlıyor arkadaşlar.oyunun satış fiyatıda 49.9 ytl.
Korsana DEstek =) bende var arkadaşlar Full Sürüm miss =)
Facebookta grup açalım korsan cdye evet diye.
ahuah sorry Editledim =):O_o

Bu konu CrazyDream tarafından düzenlendi(2007-11-16 15:16, 16 yıl önce)
Bende videoyu 1-2 gün önce izledim çok şaşırdım Crytek zaten Türk firması,adamlar iyi iş başarmış kendilerini tebrik ediyorum.
Gerçekten Harika..

Bunu Türkler Yapmadımı Ama değilmi?

Aslında Türk Rpg oyunu olsa oda güzel oLur :)
Gururlandım Abi Bizi ziklemiolardı :D artık ziklenioruz :p Gördüler tabi Türk ordusunu :p Anladılar oyunun çok satıcağını yaparlar desteği =)
Death_Rider : Gururlandım Abi Bizi ziklemiolardı :D artık ziklenioruz :p Gördüler tabi Türk ordusunu :p Anladılar oyunun çok satıcağını yaparlar desteği =)

Türk ordusunda zenci askerler,mantığını yiyim Pertev xD
Türk olsa öle konuşmaz ztn :D
Ananı awradını Jesterin Gtü uçurmuşlar :D
vay vay vay vay osman nolmuş hele buna ayağı başı dağılmış ?
Oyy askermiyiz Kasapmı huleyn
-- La ahmet adam buharlaştırırken içim kımıl kımıl oluyo bnm :D
Türkçe paketi ne zaman çıkıcak galiba meraklandım ingilizce oynuorum ya ama böylede güzel =D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.