nexi az kredi atabilecekmisin kadhras'a lazım diyor .p
abicim iyi güzel oyunda bir süre sonra bayıyor malesef amaç sadece görev bitirmek BÖĞĞ
Nexima ...

Darkorbir-Strike.com Aç :D Helal Sana :D 2 Günde Ustası Oldun Oyunun :D
oyun güzel :D
ben marstayım ama global servere kayıt oldum kadhras turkey venus :P

not = adam hayla kasıyormuş aq :D
bnde venus seviye 6 7 lazer 4 jenerator :D bide 100klık gemiden var
Novice
-14.8
Dün rexos ile bir gemiyi yok ediyoruz geminin arkasından yem yeşil çok büyük bir gemi geldi bana tek attı rexos kaçtı .p 480 uridium var 20 uridium lazım yoksa 0 kredilik gemiyi almak zorunda kalacam :D gemide 7 tane lazer 8 tane jeneratör vardı :D
yagiztasel 100k lık gemiden alcaktım vazgeçtim 200k lıktan alcam :D
oLum Bi Sn Ya Para Mı Kazanıyoz Ya Oyun Oynarken Kazanıyosak Nası VercekLEr Bize Parayı Banka Hesabımı Giricez. $)$)$)$)$)$)$)$)$)$) Hem Oyun Oynucam Hem Para KAzanıcam
Novice
-14.8
Nexima 20 uridium atarmısın çok lazım gemi yok oldu 480 uridium var kafayı yiyeceğim :D
Jackpot

Oyun esnasında bütün üyelerin topladığı EURO'lar toplanmaktadır.

Bu toplanan Eurolar ay sonunda düzenlenen "Büyük Turnuva" karşılaşmasında turnuvadan birinci çıkanlara verilecektir. Bu turnuvaya katılmak için turnuva gününden önce oyun sayfasında gösterilen başvuru formu doldurulmalıdır. Bu başvuru formunda bazı kişisel bilgiler sorulmaktadır bu bilgiler bir ödül kazandığınızda hediyeniz size ulaştırılması içn önemlidir.

Turnuva günü başvuruda bulunan her kez "özel turnuva haritasına" çekilecektir. Turnuva genelde saat 14:00'dan saat 22:00'ye kadar sürmektedir. Haritada en son kalan o ay toplanan toplam ikramiyeyi kazancaktır. Eğer saat 22:00'de birden fazla oyuncu haritada bulunmaktaysa ozaman oyun galibini kura sonucu belirlenecektir.

para yı bole kazanıosun sanırım
Bu yazıyı 2 gün öncve okuduğumda oyundan soğudum :) Ya birşey sorucam. Oyunun tam olarak amacı nedir görev yapmaktan başka ?
valla bılmıyorum oyunu gorunce merak ettım bı bakıyım dedım bunu gordum belkı bılmeyenler vardır dıye solıyım dedım turnuvaysa ama torpıl donebılır :D
Güzel bişeye benziyor denicem =)
Ya sinir oldum adamın tekı var uzay gemısını son model yapmıs bır npc ye dalmıs bende dalayım dedım adam bana daldı gıttı bınlerce madde hayır o bu degıl daha yenı basladım ben kımseye dalamıyordum sonra ısınlandım 2-3 kez sınır ettı cıktım :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.