https://tr.drakensang.bigpoint.com/12?aid=485&aig=481&aip=SB&gclid=CI6L153DvrUCFUWS3godW1sAEw
eski bir ultimacı olarak hoşuma gitti hiçte fena değil.
ister clenti indirip oyna istersen webden.
oyunda grafikler mükemmel helede ekran kartınız 1gb altı değilse oyunun görselliğinden zevk alabilirsiniz.,
Güzel oyuna benziyor. :) bu gece indireceğim.
clent cok küçük 4 dk da indirebilirsin.
istersende javayla sitesinden gireblirsin.
oyunun sistemi cok güzel kasarken zevk alıyorsun görevler falan var.
ya ben başladım 12 level kastım da hoşuma da gitti devam etmeyi düşünüyorum clienti nerden indirecem aradım bulamadım
Expert
34.0001
bir kaç gündür bende duyuyorum bu oyunu, pvp var mı acaba oyunda?
Novice
12.5
NPC'ler gerçekten hoş olmuş.PVP varsa oynanır.
PVP var Yunus bende dün kastım lvl 8 oldum oyuncularla direk savaşabiliyorsun.
o zaman u-s birliği oluşturup toplanalım yahu
web browser oyunu olması gerekli bunun client li oyn değil bigpoiint 'in oynu yanlış hatırlamıyorsam
diablo bu :P
kullanıcı adı ve şifrenizi girdiğinizde sol menülerde alta doğru oyunu indir yazıyor (Drakensang'i indir ve Java eklentisiz oyna.)
oyunda para cok kıymetli değerli itemler düşüyor demircide geliştirebilir yada satabilirsiniz.
itemler kırmızılaşmaya başlarsa demircide tamir sistemi var hepsini birden tamir edebiliyor.
oyunda cok görev var pvp ler düzenleniyor şöhret yapıyorsun istersen arenalar var oradada birebir dövüşüyorsun.
dönüşüm vendoru var 4 adet değerli itemi basıp iyi bir item düşürebiliyorsun.
kimse kimseye item yada maddi destek veremiyor herkes tek başına başının çaresine bakıyorsun cebinde paran çoksa para alıp değerli giyim silah alabiliyorsun cok güzel atlar var:)
level yükseldikçe şehirler değişiyor görsel efektler harika oyunun hakkı verilmiş.
oyunda solda can sağda ise bonuslarını kullanma canı var doldumu sağ mausla bonuslarını acil durumda kullabiliyorsun.
şimdiye kadar küfür edeni hakaret edeni görmedim seviye yüksek.
evet oyun bir ultima değil ama bazı yönlerden aratmıyor ultimayı :)
oyundaki ismim Nett level 23

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.