Expert
34.0001
Selamlar;
Bilenleriniz vardır bu siteyi, bilmeyenler de araştırabilir. Şu an 4.76 dolares karşılığında battlefield 3 sahibi olabiliyorsunuz. Paranız da belirli vakıflara gidiyor. Site kurulduğundan beri 10uncu bundle falan yanlış hatırlamıyorsam, 1 günde en çok satılan bundle'ı geçti.

Bf3'ün yanında bir takım başka popüler oyunlar da var, ben ilgilenmediğim için girmiyorum o konuya.

Satın aldıktan sonra mail olarak key'ler geliyor, gayet güvenilir bir sitedir ben defalarca kere alışveriş yaptım çekinceniz olmasın.

Sevgiler.

edit: haftalık indirimler de var, genel de çok hoş bağımsız oyunlar oluyor. işin aslı sitenin amacı bağımsız oyun üreticilerine destek olmaktı ama son 2 bundle'la indieliğini kaybetti. olsun bf3 candır.
Ben dün 5$ vererek satın aldım. Oyunlar steam ve origine kayıt ettirilebiliyor. Listeyi aşağıda verdim.

Dead Space
    Burnout Paradise: The Ultimate Box
    Crysis 2 Maximum Edition
    Dead Space 3
    Medal of Honor
    Mirror's Edge
    Sims 3 Starter Pack
    Battlefield 3
Hepsini 5$ satın aldın her biri mi yoksa 5$
Expert
34.0001
5 dolar verince hepsini alıyorsun. Hatta bundle'ın süresi bitene kadar (13 gün içinde) içine başka oyunlar eklenmesi de söz konusu. Öyle bir durum olursa ekstra ücret ödemeden onlara da sahip oluyorsunuz.
Bir andamı 5 dolar yatırmak gerekiyor yoksa tek tek mi alınıyor. Çözemedim tam.
Some_one : Bir andamı 5 dolar yatırmak gerekiyor yoksa tek tek mi alınıyor. Çözemedim tam.

5 dolar veriyosun sınırsız oyun alabiliyorsun. Daha sonradan eklenen oyun olursa bile para ödemene gerek kalmıyor.
Expert
34.0001
5 dolar veriyorsun, şu an humble origin bundle'ın içinde bulunan ve 13 gün içerisinde (eklenirse) eklenecek olan oyunlara sahip oluyorsun.
Kell : 5 dolar veriyorsun, şu an humble origin bundle'ın içinde bulunan ve 13 gün içerisinde (eklenirse) eklenecek olan oyunlara sahip oluyorsun.

yani 5 dolar verip humble origindeki bütün oyunları alıp eklenecek oyunlara da ki bu 13 gün oluyor para vermiyoruz doğru mu anlamışım :D :D
1 Dolar--------------
Dead Space
Burnout Paradise: The Ultimate Box
Crysis 2 Maximum Edition
Dead Space 3
Medal of Honor
Mirror's Edge
-----------------------

4.80+ Dolar bunları da almak için
--------------------------------
Sims 3 Starter Pack
Battlefield 3

Yani +2'yi almak istemiyorsanız 0.99 1 dolar falan yeterli, hepsi diyorsanız 4.80 +
Arkadaşlar bu sitede ki $1 kapsamında ki 6 oyunu çekiliş ile ücretsiz dağıtacağım. Aşağıda ki adresten katılım sağlayabilirsiniz.

https://www.ismailkose.com.tr/ucretsiz-steam-origin-key/ucretsiz-6-adet-steam-origin-oyun-key/
4.82

Hepsini alabiliyorsunuz. İlk başta güvenmemiştim ama güvenimi kazandı. Bu arada kredi kartı ile aldımda, 3d falan filan açılmadı. Sıkıntı olur mu?
Expert
34.0001
Ben site ile ilgili bir problem olacağını sanmıyorum, bilgisayarınızda keylogger vs. varsa bilemeyiz tabi. Paypal kullanmak en temizi sanırım.

edit: Tahmin ettiğim gibi 2 oyun daha eklendi, ortalamanın üzerinde ödemişseniz veya ödeyecekseniz alacağınız oyunlara red alert 3 ve populous da ekleniyor. meraklılarına duyurulur. populous tamam da, 3 yerine red alert 2 görmek isterdim :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.