Hesabına erişemeyen eski üyeler Discord üzerinden yardım alabilir.

https://www.youtube.com/watch?v=j59RVQQOKk8&e

işte knıght onlıne gerçeği!! ben 70 lwl charımı 1 kalemde bıraktım sizde tum knıght onlıne oynayan tanıdıklarınıza bu lınkı ulaştırın.üstümüzden gelir sağlamasınlar.

oyunu bırakırken gozumu bıle kırpmadım şimdide gm ye e-mail atıcam we tabiki bu linkide..birileri bir yerden başlamalı
Her işaret bir anlam çıkartıyorsunuz , Ey gidi yurdumun aşırı ırkçı insanları ko sevmem , k2networkde sevmem , oynamamda , dediğin doğruda olabilir ama birde şunu düşün her işaret birşey ima ediyor bu adamlar oyunda şekil olsun diye ne işareti koyyolar? Pentegram İşareti Hristiyan toplumlarında ibadet işaretidir o zaman uo oynama ? böyle mantık olabilirmi sonuçda yabancı oyun oynuyorsan bunları görcen adamlara göre bu işaretler kötü gelmiyor. K2 network'un Yahudi bir şirket olduğunuda sanmıyorum. Diyelim ki dediğin doğru bunlar kanıt olamaz. Ama Eslant şehrindeki yazı dikkatimi gerçekten çekti ama böyle yabancı görünürlü yazılarla oynanarak her türlü anlam çıkartmak basit ve şunuda unutma bu adamlar salak değil ya meğer , enayi oyuncular para veriyor bizde savaşta kullanıyoruz diyolar ozaman niye oraya öyle bişi yazsınlar? Türkler bir gün bunu görür dikkat çeker para kazanamayız demezmiler? sen birinin üstünden para yiyorsan onun kurallarına ters bişi yapmassın mantıklı olun.
Helal olsun kardes cok etkilendım aynen bır kalemde sıldım koya da msj attım bundan sonra koya savas var 71 lwl warrıorum vardı bılen bılır xxxAzraillxxx Grakonda onu bıraktım lanet olsun bu oyuna ne emekler ne paralar vermıstım bır kalemde yaktım ıtemleri !!! HLL SABİT PLS
EYW KARDEŞİM KEŞKE DAHA ONCE HABERIMIZ OLSAYDIDA DAHA ONCE BITIRSEYDIK BENDE GRAKONDA OYNUYORDUM OYNAMAZ OLAYDIM
Oynamadım oynamamda =) Hepinize geçmiş olsun diyim video ya pek inanamdım sonuçta birşeyler çıkarmak istiyorsan etrafına bakman yeterli sadece dikkatli ol yeter.! Konunun Sabit Olması O kadar Basit değil bu arada
EET basladıgım gune lanet olsun zaten hıc bı yararı yoqtu sımdı su ark anlamıorum hani yazmısya ıste hersey bı ıma fln mı dıe kardesım eslanttaki allah yoq yazısını adam lop dıe yazmamıs adam forgotten temple yi (kayıp tapınagı) israillilerle tam olarak bıtıstırmemıs hep kıyısından kosesınden bellı olmıcak sekılde 3 senedır oynuorum o 1920 healın ole bıse oldugu aklıma gelmezdı senın gelırmı gelmez bıde onu bunu bırak oynayınca yararı var mı BANA TÜRK MİLLETİ HAKKINDA LAF ETME !!!
BİLADER BEN DAHA ONCE FARKETMISTIM YILDIZ OLAYINI FELAN AMA HIC IHTIMAL WERMEMISTIM OYUNU KURANLARIN MACAR OLDUKLAIRNI SANIORDUM AMA BIR INSANINDA BU KADAR KANIT DELİL BULUP HEPSINI BIR ARAYA GETIRMESI BIRAZ ZOR OLUR..
Bu Oyunda 31 lwl mage çarım wardı Olympia da Allah Kahretsin Boyle Oyunu Nasil Bir Zihniyet Bu Ya . İnanamıyorum .

Konuyu Sabitleyelim Pls ...
aynen öyle kardeşim bunlarda zihniyet fln yoq bunu herkese k2 oynayan herkese yaymanızı ıstıorum dınımıze saygısı olmayan kopeklere yerımız olmasın o oyunda ne kadar ınsan kurtarırsak kardır onceden bu oyunu oynayarak hep zarar etmısız madem sımdı bunu telafi edelim sabit pls
Bi Aralar Duydum Ama Ben Onları Amerikalı Biliyordum Meğersem Nereli Çıktılar :D Ama Kanıtları Görünce Tüylerim Ürperdi Msn Deki Herkese Yaydım Video yu Ama Bu Oyunu Çok Dine Taşımışlar

Mesela Ultima Online Okadar Değil .
BAŞLIĞIMA DESTEK WERDIGINIZ ICIN HEPINIZE TEŞEKKÜR EDERIM BEN CIKIORUM İİYİ GECELER FALCON SENI MSN TEKRAR EKLEMIOR EKLEDIM DIE DAHA SONRA HALLEDERIZ KARDEŞİM ßß
sen ver msn ni O olmazmı Tatar Krdeş Seni Çok Mrk Ettim ..
benimki bu [email protected] dıger forumlara da yaydım sızde yayın
Novice
0.6
Komplo teorisinin gözüne vurulmuş. Doğruluk payı 0.
Bunların hepsi gerçek :S Neden inanmıyorsunuz ? Onların hepsi oyunda gerçekten var ve anlamları da aynı söylendiği gibi ..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.