Şöyle az ping li özellikle Türkiyeden bi Quake 3 sunucusu varsa lütfen...:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O:O
sende ne var? team arena mı?
Silindi
Administrators
80.4994
"Quake III Arena1.17" bu var
Bendeki quake 3 arena orda qtr turret, 1v1 , freeze rail var 40 - 50 ping eger diyosan benim gibi 1 v 1 e sardiysan Dqp yi oneririm girince pingin 70 fln oluo ama gusel bi yer ...
Silindi
Members
0.3
hmm belki konunun zamanı çoktan geçmiştir ama CPMA 1.35 i kurun sonra oynasana dan bağlanın bi aralar SasClanTr cpma server wardı o kapatıldı :'(
Ya Aslında ARkdaşlar Ben Diablo Serverı açmayı planlıyorum ne dersiniz Oynuyan olurmu?
Pek tutacagini zannetmem ... Zaten su anda bir tane bildigim free D2 serveri var hemde turk serveri .. Ve online sayisi 20'yi gecmiyor ....

Ve sadece bir orjinal cd'yle battle girilirken zaten tutmamasi dogal... Bu aralar orjinal D2 cd'si GittiGidiyor'da 30 Ytl'den falan rahat satiliyor ...
Silindi
Members
0.3
yaw gelin hamachi den oynuyalım ? quake diablo cs ? yani ne biliyim nette sıkıldınısda bisle yada üni lise ilkokul felan yani kendi aranısdada kapışırsınıs :)
ya bu pıng olayından bende sıkıldım
ben gırıorum bı server a 160-170 ping adamlarda 30ping war
ona ragmen frag alıyorumda 1. olmak mumkun deıltabi ztn zevkte alamıyorum :(
pek anlayamadımda o lıstede gozuken ısımlerı falan karman corman bı acıklayın :D
Quake oynayanlara yardım boynumuzun borcudur :) .. Ben sahsen 1v1 rail oynamayı seven biriyim .. ve taa 2005 yılında attıgım mesajdaki dqp serveri hala acik .. Mplayer a bastiktan sonra asagidaki menulerden birinde specify olacak .. Orada 2 bolum ..

Yukaridaki kısma : 89.106.69.129
Asagidaki kısma : 28862

Yazarsan , direk dqp 1v1 serverlarına baglanirsin .. Yok ben rail severim ama team deathmatch olsun diyorsan .. 2. bolumdeki 28862 yerine 28860 yazman yeterlidir .. Hem pingi en iyi olan ve en cok pro oyuncuların oynadıgı yer buralardır zaten baska adrese ihtiyacın yok .. Sahsen 1v1 lerde 24 ping arasında oynuyorum .. Ama gercekten iyi oynayamıyorsan sıkabilir :) ..
sagol walla :D cok sevdıgım bı oyun dur quake 3 ama elının altında olupta oynayamamak koyyodu baya:D
bı denıyım bu ip yi
Arkadaşlar TR altyapılı quake3 sunucumuz açılmıştır. Tüm quake 3 alemine hayırlı olsun

q3.csoyuncu.net:27960 yazarak sunucumuza bağlanabilirsiniz...Max ping değerleri 50dir!.

saygılarımızla,csoyuncu.net yönetimi...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.