Hepinize selamlar arkadaşlar,
Sıkı bir oyuncu olarak oyun dünyasını çok yakından takip eden birisiyim. Ve en çok mmo action oyunu oynamayı seviyorum. Yani diğer oyunları da oynarım ama asıl ilgi alanım ve iyi olduğum tür bu türdür. Bu zaman kadar çıkmış olan birçok mmo action oyununu oynadım. Bunların içerisinde son zamanlarda oynamaya başladığım Rakion, oldukça zamanımı alıyor. Zamanı alıyor dediğime bakmayın. Oynarken çok eğlenceli vakitler geçirdiğim sayılı oyunlarımdan birisi oldu. Ayrıca içerisinde edindiğim arkadaşlarım da cabası. ^^
Genel olarak oyunun oynanış dinamikleri diğer mmo action oyunları ile benzer. Ama bu sistemin haritalar ve karakterlerin modellemeleriyle uyumu en çok dikkatimi çeken olay oldu. Özellikle dövüş sistemindeki komboların kolayca uygulanabilmesi ve bundan doğan kolay pvp savaşları gerçekten çok iyi olmuş. Ayrıca dövüş sırasındaki karakter animasyonları da oyundan oldukça zevk almamı sağladı. Şöyle söyleyeyim, oyunda gerçekten dövüşüyormuş hissiyatını alıyorsunuz. Mesela düşmanı hava fırlatıp çekicinizle bir tane koyduğunuzda içinizin yağları erimiyor değil. ^^
Şahsen ben Rakion’u şu zamana kadar oynadığım online aksiyon oyunları arasında en eğlencelisi olarak görüyorum. Sizlere de tavsiye ederim. En yakın zamanda oynayın. ^^

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.