Arkadaşlar Benm Suan 50000 Param Var Baya İlerki Bi Seviyedeyim Aklıma Bir Soru Takıldı Sizce Famas-Scar Light-Scar Heavy-M4A1-Ak47 Bu Silahlardan Hangisini Almalıyım Burda YAzmayan Bi Silahta Olabilir Acele Yardım Lazım Tum Silahları Denemediğim İcin Soruyorum...
Famas yada Ak-47
ya bende karakterimi silebilirmiyim onu sorcaktım?
tedbunndy : Famas yada Ak-47

Tşk Ederim Biraz Daha Araştırsammıki Diye Düşünüyorum Acayip Famas HAstasıyım... Cs de Çok Kullandım
Silahı almadan önce serverda ölenlerin silahlarını alarak deniyebilirsin.Fakat Famas uzak mesafede çok fazla iyi değil ama yakında affetmiyor.
Daha Once Cok Denedim Tumunu Uzak Mesafede Ak-47 ve M4A1 ile uzaktan cok guzel head shout yapılıyor.Famas Yakın Mesafe Denedim.Pek Fazla Kullanan yok ve cok ucuz ama otomatiği harika acaba fiyatının bu kadar ucuz olmasının sebebi bi işe yaramayışı olabilir mi? xD
Kardeşler geniş bir inceleme yaptım silahlar hakkında ve şöyle anlatiyim:ScarLight:Yakından ve uzaktan etkili bir silahtır uzakta daha etkilidir Scar seviyesinden oldugu için yavaştır ve o yuzden yakından mucadelede bir ak-47 daha avantajlıdır.AK 47:uzaktan tab,ki famasa gore etkilidir bence özellikle yeni çıkan santroia map inde fena bir şey oluyor :D Tabanca olarak:Tabanca olarak desert eagle gibi taa 40 000 gp lik bir tabanca alacainiza biriktirin daha guzel bir 1 incil silah alın sonuçta tabanca mermi bitince kullanılıyor ve sen tabanca cekene kadar adam seni dunyadan silmis oluyor...Saldırmayı seven biri iseniz favori olarak:M4a1 i alın.Yok uzaktan vurmayı sewiom derseniz awm-scar-ak 47 çook var :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.