Öncelikle "Tridef 3D" programını indiriyoruz.

Aşağıdaki Adımları Teker Teker Yapıyoruz..

1.Programı Açıyoruz ve Aşağıdaki Resimde Bulunan Menüye Geliyoruz..Bu menüden "3D Oyunlar Oynayın."a tıklıyoruz..

2.

3.

4.

5.

6.

Oyundan SS:

Not: Kırmızı/Cyan..Yani Kırmızı/Mavi gözlük gerektirir...

Not 2: Oyuna ilk girildiğinde çıkanlar 2D görüntülerdir...Sadece arena modda ve maç içinde görüntü 3D olur..Ki zaten bizim amacımız bu :D

Not 3: Bu anlatım TAMAMEN bana aittir..İzinsiz başka bir yerde yayımlanamaz..

Not 4: Kullanmanız gereken gözlükte sağ gözünüze mavi,sol gözünüze ise kırmızı renkli cam gelmesi gerekmektedir..

Not 5: Oyunlarda KASMA yaratmaz...

Alıntı
Not : Bunu yazan kişi Fifa için anlatmış.Fakat netten baktığım kadarıyla gözle görülür şekilde işe yaradığını söyleyenler var.3D gözlüğü olan birisi deneyip fikirlerini paylaşırsa bizde bilgilenmiş oluruz.
Expert
34.0001
Buna benzer bir kaç program gördüm bende, ne kadar işe yaradıkları tartışılır tabi
KeLL : Buna benzer bir kaç program gördüm bende, ne kadar işe yaradıkları tartışılır tabi

Şahsen ben kullanıyorum, fifa serilerinde bir şey beklemeyin derinlik kazandırmıyor. Call of Duty ve Moh'da çok güzel sonuçlar aldım. Yalnız unutulmaması gereken bir olay var bu gözlükleri en fazla 1 saat gözümüzde tutmalıyız, aktif gözlük olmadığı için gözde çok kısa sürede kayma/şaşılık meydana getiriyor.

Ben bu konu hakkında epeyce araştırma yaptım fakat hiç biri samsung'larda aldığım görüntüyü derinliği vermedi, özellikle Wanted film'ini izlediğimde kurşunlardan resmen kaçmak için ayağa kalktığım oluyordu o derece etkili.
Siparişim saat 2 gibi geldi.İlk olarak CoD'u denedim pek hoşuma gitmedi.Sonra Dragon Age'i denedim o CoD'dan daha beter oldu.Sonra farkettimki programın red/cyan ayarı varmış.Manuel olarak ayarlama şansınız oluyor.Bu iki oyunu tekrar denediğimde inanılmaz gerçekcilik sağladı.

Bu dediklerimi Tridef 3d ile değil Iz3d ile yaptım.
Sen birde HD belgesel izle :)))
her oyuna uyumlu mu ??

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.