Silindi
Arkadaşlar bilgisayarıma bi virüs girdi msn'de biriyle konuşurken ona linkler atıyor görev yöneticisini açmama izin vermiyor internet exproler'in başlangıç sayfasını günde 1000 kere değiştirmeme rağmen tekrar kendi istediği şekilde yapıyor ne yapabilirim ? NOD32 var ama virüs'ü görmüyor acaba bu bi programmı programsa nası kaldırabilirim yardım ederseniz sevinirim.
nod32 görmüyorsa geçmiş olsun =) format
bencede format ama shey dene panda panda cok agir ama genede ei !
Bırak Bosver Butun Antıwırusler yalan Sen Gıt Formattan Sonra Deepfreeze Yukle..Bırınden Dosya Alırsın Icıne Sınmedımı Bı Res At Makına Mıs Gıbı Tertemız:D
C:\WINDOWS\system32
taskmgr.exe bunun ismini değiştir.Misal asd yap.Sonra o asd'ye çift tıkla ve aç.Muhtemelen açılacaktır.

Birde şunu denemedi tavsiye ederim.

başlat/çalıştır/regedit yaz tamam de.

sonra

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run

Bu yolu bul.Burada bilgisayar'ın açılışında açılması istenen bazı programları göreceksin.Tuaf birşey olup olmadığını gözlemle.
[Luciana] : Arkadaşlar bilgisayarıma bi virüs girdi msn'de biriyle konuşurken ona linkler atıyor görev yöneticisini açmama izin vermiyor internet exproler'in başlangıç sayfasını günde 1000 kere değiştirmeme rağmen tekrar kendi istediği şekilde yapıyor ne yapabilirim ? NOD32 var ama virüs'ü görmüyor acaba bu bi programmı programsa nası kaldırabilirim yardım ederseniz sevinirim.

Aynısı Banada Oldu Bu Tür Virüs & Trojenler Çok Çabuk Harekete Geçerler Format Atmanı Tafsiye Ederim

İyi Günler :)
Formatı Kastederken Beyler Dikkatli Olalım Trojen ler Çok Hızlı Bir Biçimde Yayılıyor Bu Yüzden Format Atmadan Once D: yi Virüs Taramasından Geçir Yada C: den Başka Hangi Disk varsa Onu Virüs Taramasından Geçir 2 Ayrı Program Kullan 1.Kaspersky 2.Avast İkisindede Ararken Virüs Bulduysan Tavsiyem Arkadaşlarınki Gibi Format Olucak Ama Sadece C: ye deil Diger Disklerede Atmanı Önerecegim... Bende de Bir Dünya Virüs Var Ama C: ye Atsam Bile Yetmiyor D: de Format İstiyor Bi Dunya Kayıtlarım Var Orada Atılcak Gibi Bir Durum Olmadıgı Icın Atmıyorum Anti Virüs te Kullanmıyorum Sana Tavsiyem C: and D: Removed
Creteoun : Formatı Kastederken Beyler Dikkatli Olalım Trojen ler Çok Hızlı Bir Biçimde Yayılıyor Bu Yüzden Format Atmadan Once D: yi Virüs Taramasından Geçir Yada C: den Başka Hangi Disk varsa Onu Virüs Taramasından Geçir 2 Ayrı Program Kullan 1.Kaspersky 2.Avast İkisindede Ararken Virüs Bulduysan Tavsiyem Arkadaşlarınki Gibi Format Olucak Ama Sadece C: ye deil Diger Disklerede Atmanı Önerecegim... Bende de Bir Dünya Virüs Var Ama C: ye Atsam Bile Yetmiyor D: de Format İstiyor Bi Dunya Kayıtlarım Var Orada Atılcak Gibi Bir Durum Olmadıgı Icın Atmıyorum Anti Virüs te Kullanmıyorum Sana Tavsiyem C: and D: Removed

Sen Pc Doktoru Olduğun İçin Bizden Daha İyi Bilebilirsin :p
Avas kullan bence yenı sürümü çoook güzel ınt hergun kendını guncellıyoo.

2 tane antivirüs kullanırsan güçlü olan diyerini silerrr...

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.