1234567891011
Microsoft'tan ücretsiz anti-virüs
Yazılım devi yeni güvenlik yazılımını yakında hizmete sunacak

Yazılım devi Microsoft, yeni ücretsiz güvenlik yazılımını yakında kullanıcıların hizmetine sunmaya hazırlanıyor.

Teknoloji sitelerinde yer alan habere göre, yazılım şirketi, "Morro" adı verilen yeni bedava anti-virüs yazılımının tamamlanmakta olduğunu ve güvenlik yazılımının beta versiyonunun yakında kullanıma sunulacağını açıkladı.

Virüsler, solucanlar ve trojanlar karşısında etkin olmasına karşın ücretli güvenlik yazılımlarında bulunan aile kilidi gibi bazı özelliklere sahip olmayan anti-virüs yazılımının kullanıma sunulacağı tarih açıklanmazken, bu yıl sonuna doğru yazılımın hazır olması bekleniyor.

Microsoft, Windows Live OnceCare adlı güvenlik yazılımıyla rakipleri Symantec ve McAfee karşısında beklediği başarıyı yakalayamayınca, ücretsiz yazılımla bu açığını kapatmaya çalışıyor.
defender vardı birde demi?
inanın hiçbir virüsü

en basit keyloggerları bile tanımayacaktır.
il bas gelistirirler 1 2 ay sonra parali olur.
Lucretius : defender vardı birde demi?

Defender var windows update yapınca otomatik kuruyor ama pek sağlıklı değil.
hafife alıyosunuz microsoftu
Hafife almamamız için önce kendi açıklarını kapatsınlar.
tedbunndy : Hafife almamamız için önce kendi açıklarını kapatsınlar.

Şu ana kadar Genunie Açığından başka hangi açığı kullandınız ?
Ben kullandım diye birşey söyledim mi? Conficker ve adını liste yapsam sayfaları taşıcak olan ve başımızı ağrıtan virüsler microsoftun açıklarından yayılıyor.
HaloFalcon :
tedbunndy : Hafife almamamız için önce kendi açıklarını kapatsınlar.

Şu ana kadar Genunie Açığından başka hangi açığı kullandınız ?

Genunie bir açık değildir.Planlanmış geleceğe dönük bir tuzaktır.Biraz mantık yürütürseniz cevaba ulaşacağınızdan eminim.

Bu konu Cuerdreth tarafından düzenlendi(2009-07-12 14:00, 14 yıl önce)
Novice
-0.500001
Microsoftun Beles Bisi Yayınladıgına Hala Sasırdım Acıkcası Ama Microsofttan umutluyum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.