Aşağıda verilen adrese gidip sayfanın en alttındaki proceed yazan butona dokunun. sayfanın üstünde dönen dünyanın yanında Greetings! yazısı varsa ilk korkuyu atlattınız demektir. ama 'Greetings!' yazmayıpta bilgisayarınızın adı yazıyorsa örneğin (your-dbcscbhc) gibi bir yazı varsa Güvenlik duvarınız ilk raundda tuş. çünkü bu sizin bilgisayarınızın hackerler tarafından keşfedilebileceğini gösterir.
daha sonra sayfanın üstüne yakın yerdeki (all service ports) yazan butona dokunun ve 2-3 dakika kadar sürecek port tarmanın bitmesini bekleyin. tüm portlar yeşil çıkarsa mutlu olun. ama mavi çoğunlukta ve bir iki kırmızı küçük karede varsa bu sonuç sizi korkutmalı çünkü büyük ihtimalle bilgisayarınızda hackerler kol geziyor demektir.

NOT: Bu test bilgisayarınızda ki güvenlik duvarı içindir.Antivirus/Anti spyware programları ile ilgisi yoktur.

https://www.grc.com/x/ne.dll?bh0bkyd2
Fena değilmiş denedim ilk başta iyide sonradan stealth cıktı hepsı monıtorun kırmızı renkı yok da sarı olarak gordum ne oluo o yesılmı :D
Greatings yazıyordu hepsi mavi kutuların 4 tane yeşil
Bilgisayarın üzerind dünya döndü ilk başta port taramasında da tüm hepsi yeşil :P
Bende hepsi kırmızı çıktı ne oldu şimdi :D
Novice
-0.500001
Bndede Hepsi Yesil..
hepsi mavi 1 yeşil 3 kırmızı var öldüm mü *
böle şeyler yalan inanmayın..
Hepsi yeşil sagolsun :) Zaten yeşil olmasını bekliyordum.Çünkü 2 gün önce format yedi 8)
hep yeşil. :) çok mu güvenli?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.