Basimdan gecen talihsiz bir olayi sizinle paylasmak istiyorum:
Uzun zamandir ne emeklerle sarf ettigim Programlarim yani 2003'ten beri bilgisayarimdan eksik olmayan yillarin birikimleri olan Buna kendime ait Bir Sphere server ve kendimce editledigim, yazdigim Script'lerim dahil yaklasik 320 GB'lik bir Hard Disk'im vardi gecen gun bir arkadasimin Hard Disk'ini birkac Program atmak icin kendi Bilgisayar'ima taktim ne yazikki 2003'ten bu yana butun birikimlerim yerle bir oldu ne yaptimsa cozum bulamadim kac Recovery (Geri Alma), "Kurtarma" Programi denedim ancak nafile kizginligimi bastiramadim ve Hard Disk'imi yerden yere vurdum tabi Hard Disk bizlere omur!.. Eski kullandigim Hard Diski'mi buldum ve asagida link'ini verdigim Easy Recovery Programini satin aldim giden verilerimin bir kismini eski Hard Disk'ten geri alabildim benzer sorun yasayan veya yasayabilecek arkadaslarima tedbir olsun diye Easy Recovery Programini paylasmak istedim Program crackli olup hicbir activasyon gerektirmez kullanimi son derece basittir hangi Partition'dan veri silinmisse o Partition'u secip next demeniz yeterli tabi yaklasik 7 formattan sonra silinmis verilerinizin hangisini geri almak istersenin alabilirsiniz ayrica Program taramayi biraz uzun yapiyor sabirla verilerinizi bekleyeceginizden eminim....

// Download linki sunmak yasakdır.

Bu konu Leon Jade tarafından düzenlendi(2009-08-17 09:13, 14 yıl önce)
güzel bir paylaşım olmuş :)
Eski makinemde abartmıyorum ama neredeyse her gün format atıyordum bir ara. Hemde günde 2-3 kez attığımda oluyordu. En sonunda makine de dayanamamıştı. O günden sonra o makineyi gören de olmadı zaten. :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.