Merhaba arkadaşlar , ben youtube vs videoların önceden dolu halde açmayı istiyorum bunun için gerekli bilgiyi alabilir miyim ?
önceden dolu haldemi ?
Aynen öyle açtığında direk dolmuş olarak göreceksin takılmadan izliceksin hatta buldum yaptım ve oldu :) 8888 8844 yada 4441 4442 yada 4442 4441 yaptıktan sonra ağ bağlantılarım sağ tık onar dicez o da olmaz ise modemi kapayıp açıcaz
Ben de Clark Kent'im :D
:S allahımy a
Önceden dolu demektense "videoların daha hızlı yüklenmesini nasıl sağlayabilirim?" demek daha mantıklı geliyor. Verdiğin dnsler zaten google'ın sağladığı dnslerdir.

https://code.google.com/intl/tr-TR/speed/public-dns/
Novice
11.9
Arkadaşın demek istediği sanırım önceden izlediğini tekrar açtığında dolu olarak göstermesi
HAYIR önceden izlediğimi neden tekrar izlemek isteyebilirim ki fazla Türkçem yok haklısın Türkçeden ziyade anlatamıyorum bazen kendimi aynen öyle açıldığında takılmadan izleyebiliyoruz. Kaç dakika kaç saat olursa olsun. 8888 8844 yada 4441 4442 yada 4442 4441
( 8888 8844 yada 4441 4442 yada 4442 4441 )
Bu ne demektir ya yeni bi kodlama dilimidir bu ne bilgisi veriyorsun port mu nasil kullanilicak nedir ne olucak bi acikla.
Kusura bakma konuyu ben açtığım için açıklama fırsatı bulamadım. Bu Dns ayarları ağ bağlantılarım sağ tıkla özellikler TCP/IP onada özellikler diyoruz sonra en aşyağıdakini otomatikten çıkartıp 8888 8844 yazıyoruz ve netten izlediğimiz videolar takılmadan izlenilebiliyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.