Merhabalar,
Elimde 1tb harici disk var ve bunu fat32 ve nfts olarak iki bölüme ayırdım. fat32 bölümü 50gb nfts bölümü 950gb olarak ve tüm bilgilerimi nfts olan bölüme kaydettim. Bugün ne oldugunu bilmiyorum ama bir anda bozukluk yaşandı. fat32 bölümüne ulaşabiliyorum ama nfts olan bölüme ulaşamıyorum. hemde ismi "Yerel Disk" olarak gözüküyor. Bunu nasıl düzeltebilirm yardımcı olabilirseniz sevinirim :(
Neden böyle bişey yaptığını anlamadım açıkçası? Keşke her iki alanıda ntfs üzerine kursaydın.

Öncelikle şu yolu bir takip et bakalım herhangi bir sorunla karşılaşıcakmısın?

Denetim Masası > Sistem > Donanım sekmesi > Aygıt Yöneticisi > "Evrensel Seri Yol Denetleyicisi" bölmesine gel burda herhangi bir sorun göze çarpıyormu? üzerinde "?" işareti olan bir aygıt varmı diye kontrol et. Eğer varsa bu sorunu gidermeye çalış veya sorun neyse buraya yaz yardımcı olmaya çalışalım.

Eğer bunlarda bir problem yoksa aklıma şuan için başka birşey gelmiyor ama gelirse tekrar yazarım.
Tamam teşekkürler ilgin için sorunu hallettim. Başlangıçtaki taramanın yarım bırakılmasından kaynaklı bir sorunmuş. Halledildi :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.