Mac Pro

Yeni 8-çekirdek standardı

Bir zamanlar sadece işlemci gücünün en iyisiydi. Şimdi yeni Mac Pro'nun kalbi

Evet arkadaşlar bügün deneme fırsatım oldu. 4 Adet GTA 4 'ü açtık Alt Tab Çektim 3D Max'ı Açtım Zor bir RENDER almaya Başladım ve arkasından CRIYSS 'ı açtım. Tekrardan ALT TAB Yarapark GTA 4'lerin birine girdim. İnanırmısınız HİÇ BİR ŞEKİLDE KASMA, DONMA YOK..! İşte MAC' en büyük özelliği. İnanın Artık PC 'bana ATARİ gibi gelmeye başladı.. Cebi Dolu Olana ŞİDDETLE BİR MAC PRO Tavsiye EDERİM..!

İşlemci

8-çekirdekli işlemci: İki adet 2,26GHz, 2,66GHz ya da 2,93GHZ Quad-Core (dört-çekirdek) Intel Xeon 5500 serisi
4-çekirdekli (Quad-Core) işlemci: Bir adet 2,66GHz ya da 2,93GHz Quad-Core Intel Xeon 5500 serisi
Yeni nesil Intel Core mikro-mimarisi
Depolama
Dört adet bağımsız 3Gb/s Serial ATA kablosuz doğrudan iliştirmeli 3,5 inçlik sabit disk bölmeleri; dört adet dahili sabit disk taşıyıcıları dahildir.

Aşağıda gözüken kapasitedeki sabit diskleri kullanarak 4TB'a kadar dahili depolama3

640GB Serial ATA 3Gb/s, 7200-rpm, 16MB önbellek
1TB Serial ATA 3Gb/s, 7200-rpm, 32MB önbellek
İsteğe bağlı, 512MB önbellek ve 72-saatlik önbellek pil yedeğiyle Mac Pro RAID kart
Çift-katman desteğiyle 18x hızında SuperDrive (DVD+R DL/DVD±RW/CD-RW)
Grafik ve video desteği

Çift-genişlikte, 16-şeritli PCI Express 2.0 grafikleri yuvası ve aşağıdaki grafik kartlarından biri:

NVIDIA GeForce GT 120 grafik işlemci, 512MB GDDR3 bellek, PCI Express 2.0, bir Mini DisplayPort ve bir adet çift bağlantılı (dual-link) DVI kapısı
Novice
12.5
Açıkcası oyun olduğu için alt tablardan etkilenmiyorsa burda gpu(ekran kartı)nun payıda vardır =) tabi oyunlar işlemcinin %kaçını yiyor bir bilgi versen fena olmazdı =)

NOT: Fiyat 16.5 milyar :D
E çok ucuzmuş ya bana 5 tane gönderin o zaman :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.