22 : 50 civarlarında Türk bir kaç hacker arkadaşımız Microsoft.com.tr sitesini hacklemiştir. Kendilerini saygı ile anıyorum :)

Zone-H Kaydı :

https://www.zone-h.org/component/option,com_mirrorwrp/Itemid,160/id,6940462/
Silindi
Journeyman
1.2
https://www.microsoft.com.tr/

Şuan hala index duruyor :D
Helall :P
Helal olsun :alkis

Zuhaha Bill amcaya selam,damara devam euehue :kikirik

da tr olanı hacklemişler. www.microsoft.com u hackleselerdi harbiden helal olsun dicektim.
Tam ben atıyodum index o attı :ters
Novice
-14.8
Bill Amcaya Selam Damara Devam :lol Bunu İndex Yapmayı Ve Şifre Kırmayı Bilen Herkez Yapabilir.Ama En Önemlisi Cesaret İSter :D

Bu konu DisqusteD tarafından düzenlendi(2007-12-20 00:51, 16 yıl önce)
Silindi
Novice
-14.8
Eee Simdi Hacklediler Ne Oldu
Master
59.2997
Evet katılıyorum hackledilerde ne geçti acaba ellerine 1-2 gün sonra site tekrar düzelicektir. Kendi kendini tehlikeye attı şimdi microsoftun sitesine yapılan böyle bir saldırının karşılıksız kalıcağını kimse beklemesin bence. Sonuçta normal bir site değil Microsoft gibi bir firmanın Türkiye sitesini hackliyor.
ayrıca neden Turkiye yahu gitsin orjinalini hack lesin :D:D
yalnız bill amca pek kızacak gibi gelior ayrıca koca bi departmanı isten atabilir :D
:yesTbrkler WAlla hll olsun bisim türqler ztn paso yeni bişe bulmio çökertmeyle uğraşio içimiz fesat
Helal Olsunda Microsoft Bunların Peşini Bırakmaz Bulurlar Bi Güzelde Hapse Tıkarlar Boyundan Büyük İşlerle Uraşmışlar :D
Türkun Gucu
Microsoft'un Türkiye sitesini hacklamak büyük başarı bence ama sonucunda ödül almadılar. :) Microsoft bunları bulur cezasız kalacağını sanmıyorum. :)
Microsoftun hacklendiği gerçekten doğrumu?Tv lere falan çıkmadıysa hayatta inanmam.Bukadar büyük bir kuruluşun index hack'te bukadar uzun süre bunu telefi edememesi sizcede biraz garip değilmi?Çok afedersiniz kıçı kırık mynet bile en fazla 15-20 dakikada müdahale etmişti.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.