"Hackledik, özür dileriz!"
"Ermeniler'den özür" kampanyasının yürütüldüğü site hacklendi

Bir grup insanın(!) başlattığı kampanyanın sitesi www.ozurdiliyoruz.com’da imza atmak için konulan bölüme dün öğlenden itibaren girilemiyordu. Şu anda siteye erişim hackerlar tarafından hacklendi.

Siteye şu anda erişilemiyor.

Bu konu Nexima tarafından düzenlendi(2008-12-19 23:20, 15 yıl önce)
eLine SağLık
Bu ülkede soykırım diye bir şey yok.

Bu Kadar Olayları Abartıp Abartıp İnsanlara Soruyorlar Yapıyorsakda Zevkimizden Değil.

AYRICA SİYASAL İÇERİK YASAKTIR bknz:forum kurallari
burda herhangi bir siyasi görüş savunmadım ya da siyasi bir ithamda bulunmadım.o yüzden yasak değil sanıyorum.
Senle alakası yok bu artık siyasal bir mesele haline döndü Konuya Kilit Getirilmesini Rica Ediyorum Kürtlerede Zamanında Sahip Çıkıldı Benim Babam Anlatırdı Bana Bunlarada Sahip Çıkın Sonra Bi Pkk da Bunlar türkün türkden başka dostu yok.
ohoo Konu Saptırdınız Konuyu Acana Ayıp oLdu

LocKeD
Yok moruk onun bi suçu yok hacklendiğini haber vermiş söyledim tekrarda söylüyorum

BU ÜLKEDE SOYKIRIM YOK.
www.özürdilemiyoruz.biz :)
Şu anda siteye erişim hackerlar tarafından hacklendi.

cümleye gel kim yazdıysa tebrik ederim , siteye erişim hackler tarafından "hacklendi" durduruldu daha iyi olurdu :D

ayrıca KESİNLİKLE ÖZÜR DİLEMİYORUZ..
zamanında keşke şöyle bir domain alsaydım

www.ozurdiliyoruz.com
www.ozurbekliyoruz.com
www.ozurdilemiyoruz.com
aynısı benim aklımdan gecmisti :bagirma
Nexima : "Hackledik, özür dileriz!"
"Ermeniler'den özür" kampanyasının yürütüldüğü site hacklendi

Bir grup aydının başlattığı kampanyanın sitesi www.ozurdiliyoruz.com’da imza atmak için konulan bölüme dün öğlenden itibaren girilemiyordu. Şu anda siteye erişim hackerlar tarafından hacklendi.

Siteye şu anda erişilemiyor.

Aydın? Yorum yok.
Sadece kitap yazarak tüm dünyayı soykırım olduğuna inandırdılar , onca diplomatımızı şehit ettiler , Turkiye'deki topraklardan payları olduğunu iddaa ediyorlar ve kendini bilmezler bunlardan özür diliyor.

Atam biz senden bunların yerine özür diliyoruz.
Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.