Merhaba arkadaşlar bugünlerde bir laptop alıcam fakat teknolojiden baya bir geri kaldım. Ben bilgisayarımı ultima online , dota ve fm oynamak dışında kullanmadım diğer oyunlarla pek ilgim yok bi dönemde age of empires, lotr tarzı oyunlar oynadım. Yani burda demek istediğim çok yüksek özelliklere sahip oyunlarla işim yok ve ilerdede olmayacak gibi. Ablamın 6 senelik laptopu işimi görüyordu fakat o da artık iyice yetersiz kalmaya başladı ;

-HDMI girişi olmaması
-480p den yüksek dizi film izleyememem çok kasması
-Hemen hemen tek oynadığım oyun olan FM ve Dotada dahi çok fazla kasması
-Üniversite hayatımın son senelerinde hazırlanan projelerde veya video mülakatlarda kamerasının mikrofonun yetersiz kalması

Benim en büyük sorunlarım

Şimdi benim ve ailemin şöyle bir durumu olduğunda teknolojik aletleri bi aldık mı parçalanana kadar kullanıyoruz. Almak istediğim laptop alabildiğimin en iyisi olmalı ve beni uzun yıllar götürmeli dediğim gibi oyun oynamak amaçlıda kullanıcam ama çok yüksek grafikli oyunlar için değil ama istiyorum ki en azından bu saydığım oyunları full grafik oynayabilmeliyim.

Fiyata gelirsek 2500 belki çok çok güzel bir fırsat bi laptop bulursam 3000 liraya kadar çıkabilirim.

Bana yardımcı olabilirseniz , önerilerde bulunabilirseniz çok sevinirim.

Şimdiden teşekkürler.
Novice
11.9
msi GE70
Silindi
Novice
11.9
Msi g70 yazacaktim arkadas yazmis.Ayrica msi ge70 kullanicisiyim.Harika diyebilirim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.