Orjinal mIRC indirebileceginiz adres======> ®mIRC adres tikla
Umarim size yardimci olabilmi$imdir. Thanks
ßana göre oldun fakat normal mirc kullanmak biraz basitçe kalıyor bana göre...En iyisi kelebek veya onun tarzında irc scriptleri kullanmak diye düşünüyorum :)
Her$ey sadesiyle güzeldir bap :muahaha
Sadesinede lafım yok ama sadesi fazla hoşuma gitmiyor :( Sana sorarım altında Subaru var paranda var ona modifiye çakar mısın yoksa sade mi kullanırsın? :kikirik
Saol Brunchell :)
Turbo motor ise subaru wallahi en kralini cakarim ;)
Eee Turbo tabi :kikirik
;)
Brunchellin dedigi gibi Orjinali her zaman daha iyidir ama arabalari karistirmayin ise ...
arkadaslar normal sadece userlar icin tasarlanmistir.. ama siz bir serverda kanal görevlisi iseniz size

Yuzuk Script Versionlarini tavsiye edebilirim.. çünkü Yuzuk Script görünümü ve kullanimi bakimindan en sade ve en kullanisli script..

Intel Script ise tamamen @'lar için tasarlanmistir.. kullanimi sade bir script fakat görünümleri biraz iyi değil..

S2iDEA script ise server görevlileri için tasarlanmıştır ve kendini aşmış bir scripttir.. görünümleri Yuzuk Script kadar iyi olmasada korumalari mükemmel.. server görevlileri için kesinlikle tavsiye edilir.
benim IRC sunucum var web su anda yapım aşamasında bittiği anda mIRC in Download linkini bu başlıkta vereceğim.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.