Nokia 5200 kullanan var mı?Nasıl sizce?Kapağı değişebiliyormu değişiyorsa kaç paradır kullanan bilen varsa fikri olan paylaşırsa sevinirim...
Silindi
Members
0
2.elleri 175YTL Kapagı Degısıyor Ama Kapak Degısırse Kasada Degısıyır Yanı kasayla Bırlıkte kapagı Degısıyor.

Bırde Kapagını Degıstrıp Napıcaksınkı Yanlarında Sadece ıkı Tane Cızgı Var Onların Renklerıde Mavı Turuncu Kırmızı Birde Gri Var Cok Nadır olarakta Sarı Var
nasıl yani kasa dediğin nedir ?

yandaki maviyi kırmısı yaptırıcam da :S
Silindi
Members
0
yha ıste o mavı yaptırcagın yer var ya orası ekrana baglı oluyor oralar komple degıscek yanı bır telefonun kapagını cıkarıgında ekranı falan durur sadece kapagını cıkarmıs olursun bunda o ıslemı yapman ıcın telefon komple surgusudne ncıkıcak kasası acılcak o mavı olan yere kırmızısını eklıcekler sonra yıne bırlestırcekler ve surgusune takıcaklar yanı ekranı falan komple baska olucak kasa degıscek anlıcagın...
Tymaron Doğru Söylüyor O Tip Telifonların Orasını Deyismek İstiyorsan Yni Tamamen Tipi Deisiyo Telefonun Orginalligi Kalıyormu Bilmiyorum Ama Yni İllah Kasayı Deyismen Lazim Ağbi ... .
Silindi
Apprentice
2.1
yha Mavi Olsun Kırmızı Olsun Sarı Olsun Fark Etmez Alo Dıyormu Tamam Gerısını Salla O Telefonu Kullanırken Su Anda Ne Durumda olup Sırf Bır Ekmek arayan Insanları Dusun O Zaman O Telefon Sana Dunyanın En Guzel Telefonu Ve En Pahalı Telefonu Olarak Gelır....
Master
59.2997
Telefonu internette biraz araştırdım 300ytl civarı yazıyordu ama ne kadar doğru bilemicem. Kapak konusuna gelince değişiyor. Ayriyetten gayet şık bi telefon hoşuma gitti xD
Silindi
Master
59.2997
0'ları 300YTL Evet Haklısın Ben Ztn 2. Ellerini Soylemıstım :)
Telefoncuya sormak lazım bu kapak olayını :) taktım ben :D

Kırmızı taktırıcam becerebilirsem :D
Ben Sana Nedemiştim Dün Kanuns Msn de Telefoncuya Sor Dedim :D 2 Adamlık Yer :P
Silindi
Members
0
Arkadaşımda var pek önermiyorum.
Sağlam bir şeye benzemiyor açıkçası.
Tek artı yönü (bence kötü) iyi bir ses kalitesi olduğunu söylüyorlar.

Ayrıca bunu alacağına sony ericsson k750i alırsın daha iyi :)
:((:bagirma:bonus:zipla:ates:-[:firlama:sulu

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.