Merhaba,
Bu hafta sonu için geçerli ve sadece 3 adet stok bulunan ve aylık ödemede fiyatı 13 TL olan donanım özellikleri aşağıda yer almaktadır.

Stok: 3
İşlemci: AMD FX 8150 8 Gercek CORE 3.6 Ghz Toplamda 28,8 Ghz
Ram: 512 MB DDR3 Ram
Hard Disk: 20 GB Hdd
Trafik: 300 GB Trafik
Hat: 1 Gbit Port
IP: 1 Adet Kullanılabilir
Türkiye Netinternet

Şipariş Linki: https://www.olbabilisim.com/cart.php?a=add&pid=18

Extra Ücretlendirmeler;
+ 1 Adet IP Adresi : 2,5 TL / Aylık
+ 1 GB Ram : 10 TL ( Ücretsiz +50 GB Hdd )
+ Plesk 11 : Ücretsiz
+ Kloxo : 10 TL / Aylık
+ DirectAdmin : 20 TL / Aylık
+ cPanel : 15$ / Aylık (Kendinizde alabilirsiniz)

DDOS Koruma Çözümleri :

DOS-DDOS Koruma (100 Mbps’e kadar) : 50 TL / Ay Kdv Dahil.
DOS-DDOS Koruma (300 Mbps’e kadar) : 100 TL / Ay Kdv Dahil.
DOS-DDOS Koruma (500 Mbps’e kadar) : 300 TL / Ay Kdv Dahil.

VPS Sunucular Ortak Özellikleri
+ Linux seçeneğimiz yoktur.
+ Teknik Desteklerimiz Self Managed Olmakla beraber, Ticket sistemi ile bildirilmesi zorunludur.
+ Barındırılan her site içeriğinden kesinlik ile müşterilerimiz sorumludur.
+ VPS'lerde geri ödeme bulunmamaktadır.
+ VPS yönetimi müşteriye aittir.
+ Yedek alma sorumluluğu Müşteriye aittir.
+ Verilen cpu sayısı 4 adettir.
+ VPS'lere format atma işlemi ücretsizdir.
+ Ödemelerinizi Banka Havalesi / EFT / Kredi Kartı / Paypal yolu ile yapabilirsiniz.
+ Radyo kurulabilir.
+ Mevcut müşterilerimiz bu kampanyadan yararlanabilirler.
+ Stoklar sınırlı sayıdadır.
+ Ödeme yapıldıktan sonra faturanız sonraki ilk iş günü içerisinde kargolanır.

Olba Bilişim İnternet Hizmetleri
web. www.olbabilisim.com
email. [email protected]
skype. olbabilisim
tel. 0242 238 3919
adr. Sakıp Sabancı Bulvarı Atatürk Kültür Parkı No: 2 Muratpaşa / Antalya
ver.d. Kurumlar V.D
ver.no. 6400296099

Bu konu Olba Bilisim tarafından düzenlendi(2013-06-15 14:48, 10 yıl önce)
Evaluate sunucusu ile ilginiz nedir ?
Olba Group'un yöneticilerinden Mustafa Sevindik'e ait bir platformdur. Tüm sunucu işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.
Olba Bilişim , Olba Group'a bağlı bir firmadır.

Okan ALTAY
İyi Çalışmalar

Bu konu Olba Bilisim tarafından düzenlendi(2013-06-16 15:27, 10 yıl önce)
Her zaman dediğim gibi ne kadar ucuz olursa olsun Ultima Online ile ilgilenen kişilerden hosting alışverişi yapmayınız.
Başarılar Olba Holding :bagirma
Tabiki efe tatardan hosting alın kendisi çok dürüsttür kendisine gelince konular açar vps vs herşey satar bir başkası konu açınca ben diyorum ultima online ile ilgilenenlerden host almayın çart almayın bütün mesajlarına bakın yorum yaptığı konulara bakın dediğim gibi olacak :)
Gene G-defender Bayram Karataş Hic degilse senin gibi hırsızlık yapmıyor :D
Adamın konusunun içine etmeyin isterseniz ?
Kalan stok: 1
''Yer Saglayici Belge No : Onay Beklemektedir.''

Belge temin edildiğinde veya alt firma statüsüne geçtiğinizde satış yapabilirsiniz.
Yer sağlayıcı belgesi olmadan satış yapma hakkımız mevcut. Firmamız freelance çalışan bir firma değildir kurumsal bir kimliğe sahipdir.

Vergi yükümlüsü olduğumuz için belgeyi alma zorunluluğumuz yoktur. Firmamız küçük bir firma değildir, vergi yükümlülüğü olan resmi olarak satış iznine sahip bir firmadır. Aynı şekilde zaten datacenterımız kabinlerimizde bulunan makinaların ip loglamalarını, güvenliklerinden sorumludur.
Datacenter ile yapılan sözleşmede bu maddeler yer almaktadır. Bu yüzden yer sağlayıcı faliyet belge zorunluluğu yoktur.
Ancak bu maddelere istisnaden belgemiz için tarafımızdan başvuru yapılmıştır, tüm evraklarımız gönderilmiştir.

Vergi numaramızı ve firma ismimizi sorguladığınızda ne demek istediğimi anlıyacaksınız efendim.

Firma ismi: OLBA BİLİŞİM SEYAHAT TUR.ORG.SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.
Vergi Dairesi : Kurumlar V.D
Vergi No : 6400296099

Daha fazla bilgiyi buradan öğrenebilirsiniz.

Saygılarımla
Okan ALTAY
Kurumsal değil lütfen
Holding
Satış yaptığınızda doğabilecek sorunlardan dolayı tüketici yanlı bir belgedir,alınması gerekmektedir.Detaylı bilgiyi tib'den öğrenebilirsiniz.

Ayrıca ben sizin ip loglamarınızı ele almadım test etmeden güvenliği ele alamazsınız o ayrı bir konu zaten.Benim dikkatinizi çektiğim ys belgenizdi umarım en kısa sürede temin edersiniz.

Ayrıca her vergi numarasına bakan aa bu büyük firma , aaaa olurmu yaa bu 2 aya gider tarzında karar veremiyor.Datacenter önemli bir husus tabiki,bu işlerde acele etmemenizi tavsiye ederim.

İyi satışlar,başarılar.
Merhabalar,

Sizi anlıyorum sanırım anlatmak istediklerimizi yalnış anladınız. Ysl belge amacı tüketicinin haklarını koruyan bir nevi belge gibi birşeydir.
Bizler doğrudan datacenter ile işbirliği yaptığımız için tüm loglamalar Netinternet tarafından yapılmaktadır. Tib sitesinde yer aldığı gibi bu işlemleri yapan firmaların bu belgeyi alma zorunluluğu olmadığıda yazmaktadır ancak neden bukadar belge'yi uzattınız anlıyamadım artık her insanın başvuru yapıp kolaylıkla alabildiği bir belgedir ve hiç bir artı yanı bulunmamaktadır. Belge onay işlemi dediğiniz kadar hızlı olsaydı keşke ancak malesefki bu süre biraz uzun sürmektedir. Şuan için beklemekten başka bir çaremiz bulunmamaktadır.
Vergi levhamız olduğu için büyük bir firma demiyelim ancak R10.net üzerinden tamamen freelance çalışan firmalar mevcut. Ysl belgesi alıp dilediği gibi satış yapan ve vergi levhası olmadığı halde insanlardan kdv alan kişiler mevcut. Yaptığınız satışları faturalandırdıktan sonra satış sözleşmesindeki tüm hususi kurallar geçerliliğini resmiyete bağlamış olup müşterilerin resmi hakları belgenmiş olur.
"Datacenter önemli bir husus" sözlerinizden birşey anlamadım ne demek istediğinizi [email protected] adresine mail atarsanız detaylı olarak bu konu hakkında sizi bilgilendirebilirim.

Saygılarımla
Okan ALTAY
YS'lere gelen şikayetlerde çoğunluk tüketici toleranslı kararlar alınıyor.Bu konuda ciddi yaptırımlar uygulanıyor,hatta birine geçen hafta şahit oldum.Zaten amaç kolaylıkla alınmasını sağlayıp bu işleri kontrol altına almak birnevi.

Bende r10 takipcisiyim dediğiniz konuya kesinlikle katılıyorum alengirli işler oluyor olmuyor değil.Konuyu musait bir zamanda detaylı görüşürüz yine :)
sdfdsf lan kayda değer birşeyler yapıyor olsalar uo serveri için satacakları 3-5 vpsin peşine düşmezler zaten.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.