Merhaba Arkadaslar...
Aramızda N95 8GB Kullanan Arkadaslar Ve 8800 Arte Kullanan Arkadaslar Varsa Telefon Hakkında Yorumlarını Belirtebilirlermi. Paraya Kıyıp Adam Gibi Telefon Almaya Karar Verdim İki Telefonda Cok Güzel Geldi Bana Ama Kafama Daha Cok Yatana N95 8GB Sizce Hangisini Almalıyım ? Kötü Yanları Nelerdir.
n95 çok kaba bence 8800 derim. ama görüntüye önem veriyosan lg derim. şuana kadar gördüğüm en güzel telefon lg prada.

8800 almanı öneriyorum ikisinden birine kararlıysan
Benden sana tavsiye Nokia 8800 Arte alma.Kibar hoş telefon ama hic bir özelligi yok.Kamerası vs vs kötü.Nokia N95'e gelirsek onuda almanı tavsiye etmem.Cok kaba bir telefon.Hem 2006'yılında cıkmıstı.2 yıllık telefon 2009 ile 3 yıllık olacak.Paraya kıyacaksan sana benden tavsiye Samsung F480 al.Kibar ve cok güzel bir telefon../

Nothing
İkisindne Birin Alıcağım 8800 Arte'yi Telefoncuya Sordum Şık Ama Özelliksiz Bir Telefon Dedi N95 8Gb İcinde Aynı Adam Bilgisayardan Daha İyi Teknoloji Harikası Dedi Fakat Görüntüsü Pekde Hoş Değil :)
evet işte 8800 çok şık ben onu tavsiye ediyorum yani benim için güzel görünmesi olay. n95i masaya koyunca para bok gibi bi izlenim uyanıyo. 8800sa göze hoş geliyo böle
N95 8GB al dostum.2 veya 3sene olsa nolucak acaba.hala en çok alınan telefonlar listesinde

Sakın Samsung alma.ben aldım çok kötü açıkçası.

N95 en iyisi.
n95

8800 Arte

Bu konu AnLor tarafından düzenlendi(2008-08-14 18:22, 15 yıl önce)
açıkçası çok iyi bir telefon.param olsa alıcam:)
pahalı ama özellikleri süper
resmen gel pisi pisi der gibi
1 sene sonra alırım ben onu:) daha iyisi çıkmazsa alırım.yada iphone alırım.:)
nokia al bende n95 8gb var internete giriyorum wireles olan yerlerde film izliyorum oyunlar video kaydı foto süper tek geçerim.Utanmasam ultima bile oynayacam yakında oda olcak işallah makro atıcam :DD
ahahah:D uo oynanabiliyormu:D

telefona pacht çekip oynarsın falan:D
wuw :(
ben sana soruyorum telefonu ne için aldığına bağlı derim eğer son teknoloji olsun dersen n95 8 gb derim ama sadece konuscam vede şık gozuksun istiom dersen 8800 derim bence hatta butceni bole zorlamana gerekte yoktu...daha ucuza bu iki modele benzer telefonlar alablrsn :S
Açıkçası bi telefona verilen bukadar paraya acıyorum.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.