Merhaba Arkadaslar Simdi Telefonum Bayağı Bi Eskidi Yerine Yenisi Almayı Düsünüyorum Aklımda 3 Model Var. Nokia N73 / Samsung U700 / Samsung L760 Bu 3 Telefondan Birini Tercih Edicem Okudugum Yorumlara Göre U700 Almayın Diyorlar Cok Cabuk Bozuluyor Menüler Arası Geciş Falan Yavaş Deniyor. N73 Cok Saglam Olduğunu Söylüyorlar Bende Onu Denedim Begendim Peki L760 Hakkında Bilgisi Olan Varmı Memnun Kalırsın Diyebilicek Falan..
Neophyte
26.6001
N73 kullanıyorum memnunum fakat biraz hassas telefon dikkatli kullanmak gerekiyor. L760 arkadaşımda var, 2 mgpxl kamera var onda.Arkadaş memnunum diyor ama ben Samsung kullanmayı sevmediğim için N73'ü tavsiye ederim :=).
samsung d900 var bide yılın telefonu seçilmişti.iğrenç ya.sana şöle söleyim.samsung kullanma.n73 al.ama eğer paran varsa n95 8GB da alabilirsin:)
n95 derim:yes
Samsung hiç bir telefonu dayanıklı değildir..

Ben şuan N95 ve N95 8GB kullanıyorum. N95'i 29 Kasım 2007'de almıştım.
N95 8GB'yi 2-3 ay önce aldım.

Şuana kadar hiçbir problem yaşamadım.
Hiçbir bozukluk veya birşey olmadı.

Özellik 8GB kaç kere yere düştü bilmiyorum ama herhangi bir çizik dahi yok :) Gayet Sağlam...
Kesinlikle n73 alma bazı sürümleri iyi olabilir ama onların dışında şöyle diyim 500 600 msjdan sonra telefonda donmalar menuler arasında bekleme sesin gitmemesi tuş takımında bozukluklar bir sürü problem ile karşılaşıyorsunuz arkadaşın dediği gibi çok hassas telefon samsungU700 dAHA iyidir n73e göre ;)
2008 yılının en iyi telefonu seçilen Sony Ericsson W910i Nisan ayından bu yana 0(sıfır) sorun ile kullanmatayım..2 mp kamera, walkman özelliği, salla değiştir özelliği, tutuş açısına göre değişen görüntü, sense me (ruh haline göre çalınan parçalar)..Ve daha birçoğu..

Ben aldığımda 750 Ytl civarında idi şuan fiyatı 640 Ytl civarlarına kadar düştü değerlendirmeye almanda yarar var..

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.