Gercekden Güsel bi Yaklasım Hayırlı Satıslar :)
Teşekkürler.
Vergi levhanız var mı?
Daha öncede belirttiğim gibi Turk Game server ile çalışıyorum kendilerinde barındırdıgım 16 gblık bir dediceted sunucum mevcut her geçen gün hizmetlerinden daha çok yararlanıyorum ve daha iyiye gittiğini görüyorum aldıkları parayı hakediyorlar.
blame : Vergi levhanız var mı?

Orada kocaman faaliyet no diye yazıyor yahu...
Herkese teşekkürler.
Bu fiyatlara hem 4 aylık vds'ler hem de Minik Canavar Double Horse'nin sahibi olmak gerçekten güzel bir kampanya olsa gerek.

Saygılar
Tymaron :

Faaliyet no vergi levhası ile alakası yok hocu,

faaliyet no Yer Sağlayıcı numarasıdır ve firma/vergi levhası olsun olmasın herkese verilebilmektedir,

bilginize.

Bu konu dtuncer tarafından düzenlendi(2011-07-10 17:30, 12 yıl önce)
Edinmek Lasım :)
dtuncer :
Tymaron :

Faaliyet no vergi levhası ile alakası yok hocu,

faaliyet no Yer Sağlayıcı numarasıdır ve firma/vergi levhası olsun olmasın herkese verilebilmektedir,

bilginize.

şikayet edilirlerse 15.000 tl ye kadar ceza alabileceklerinide belirtmekte fayda var.Bu işi vergisiyle yapan bi firma bu reklamızı görürse şikayet edecektir mutlaka olduça cesaretlisiniz. (turkgameserver yoneticisi olan arkadaşa söylüyorum)
Bu tarz şeyler genelde mail ve kişinin ip adresleri ile yer tespiti yapılıp baskın şeklinde yasal işlem yapılmaktadır, firmamız ile bu işi yapıyoruz fakat bizde bu şekilde başlamıştık 5 yıl öncesinde o sebeple genç arkadaşlara bu tarz şeylerde yardımcı olmak lazım,

Hayırlı satışlar.
Konuyu geçmişinizde yaşadığınız problemlere çekip, düzen bozmayınız. Bu konunun devam etmesini istemiyorum. Ayrıca bilgilendirme için teşekkür ederim.
Seviye Gençler Seviye...
@turkgame, sadece helikopteri satarsanız biraz daha uygun bi fiyata talibim.

konu dışı : modlar bu kadar tribe girdiğine göre datacenterın sahibi benim falan dedi galiba :O kaçırdık :(

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.