Ne lan lisanslı ürün var adamalr orjinal vistaya en düşük 100 lira istemesini biliyor ultimate 200 lira istiyor ama böyle bir durumda benim hakkım olmicakmı yani gider onların kafalarını kırarım lan
Üzülme Elbet Alırsın Ürün Anahtarını Ama Kız Çıkarsa Şansın Az :)
Niye yahu neyse konu dağıldı toparliyalım biri bana bir çözüm söylesin...
Aramaktan Başka Hiçbir Çözüm Yok Windowsun Orjinal Olduğu İçin İllegal De Kullanamazsın :( Aramaktan Başka Hiçbir Çözüm Yok . İllagalde İşlemiyor .
Evde Telefon yok olsa aricam arayamıyorum off ya :s tam son 3 hanede knt bitti
Xariyla : Ardıl O Numarayı Ücretsiz zannediyosan cok yanılıyorsun sana bi tavsiyem var ... Ürün anahtarını telefon yada bi kagıda yaz git bi telekom şubesinden ara uzun uzun sohpet et Benden slm söle sana kıyakta geçerler xD :utangac1
Benim bildiğim 0800 lü numaralar ücretsiz. Bu konuda donanimhabere başlık açtım ordakilerde ücretsiz oldugunu söylüyorlar vede başka sitelerdekilerde öyle okudum. Aradığın zaman fautra ayrıntısını cıkardında öyle mi baktın yoksa o ay telefon faturası fazla geldide sende ona mı yıkmaya çalışıyorsun?
Bende Öyle biliyordum ama istersen ara ve gör :gorme Bu arada beyler Bu daha yeni olan birşey diyil sanırsam haberlerdede söylenmişti Tüm Windows Keyleri sahteleşti Yeni Ürün anahtarları Artık Orginal Windows CD lerinle beraberde verilmiyo die biliyorum sadece BU yetkili servislerde felan var diye biliyorumda Ardıl 30 gün kullan işte daha ne nerde beleş oraya yerleş xD
Dalga geçmeye devam ediceksen post atma lütfen boşu boşuna kasıyorsun konuyu. Zaten moralim bozuk...
Sana verdiğim Tavsiyeyi Dalga Geçmek Olarak Gördün En basında Dedim Telekom Şubesinden Arayarak alabilisrin diye :utangac1
Xariyla : Bende Öyle biliyordum ama istersen ara ve gör :gorme Bu arada beyler Bu daha yeni olan birşey diyil sanırsam haberlerdede söylenmişti Tüm Windows Keyleri sahteleşti Yeni Ürün anahtarları Artık Orginal Windows CD lerinle beraberde verilmiyo die biliyorum sadece BU yetkili servislerde felan var diye biliyorumda Ardıl 30 gün kullan işte daha ne nerde beleş oraya yerleş xD

Çok Saçma Konuşuyorsun. Araştırmadığın Konuya Post Atmamalısın Bence ...:no

Ben Bu Sorunu 3-5 ayda Bir Yaşıyordum Girmediğim Forum Sitesine Atmadığım Post Kalmadı Bu Konuyu.. Ama Bana Ms Turkiye'yi aramaktan başka çözüm vermediler.. bide aldığın format cd sini sadece 1 bilgisayara kurabiliyormuşsun.. 2 ci Bilgisayara Kurdunmu Yada Arkadaşına Verdinmi .. sana 30 gün diyor. bende masaüstümün format cd sini Laptopuma Taktım Yükledim. Bendede Aynı Şeyi Dedi. Bence Korsan Cd leri yok etmek için çok Saçma Bir Şey Hazırlamışlar ....:?

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.