Silindi
Arkadaslar Benım Bılgısayarım Beko Ve Format Attım Ama Nasıl Turkce Yapıcam Bılmıyorum Windows Xp Media Center Edition 2005 Turkce Yazıyor Cd de Ama Bu Ingılızce Off
Onlarda 2 adet kurtarma cd'si oluyordu.2. Kurtarma cd'sini takıp o cd'de bir klasör vardı.O klasörün içinde 4-5 tane setup dosyası vardı.Onları sırayla yüklersen tamamdır.;o)
Silindi
Expert
2
Buldum Galiba Cd Icınde Update Files Diye Bırsey Var Umarım Olur
Genelde Windows yuklerken sana Dil ayarlamalarini sorar, oradan yapman gerekiyordu ama Yukledigin halde bir yerden yapiliyordu ama hatirlamiyorum.
denetim masası > bölge ve dil seçenekleri
Klavye düzenini değiştirir yalnız o.:)
Master
59.2997
Hep ingilizce windows istemişimdir :gorme. Yüklerken dil seçeneği olması lazımdı tekrar format atıp deneyebilirsin :)
Windows yüklenirken özel bir kurulum cd si hazırlanmadıysa dil seçeneği kesinlikle olmaz. Söz edilen dil seçenekleri klavye ve bölge ayarlanın yapılması içindir windows dilini belirlemez.

Windows media Center berbat bir işletim sistemidir ve tamamen kısıtlanmıştır. Windows XP pro SP2 ya da Vis ta öneririm..

Edinme yolları: Bilgisayara Ares Regular 2.x serisi kurulur windows xp pro yazılır ve aratılır.. download edilir.. :) Crack içinse siteme girebilirsin..

Yaşasın Microsoft

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.