Konuyu düzeltmiştim siz postlamadan, koyduğunuz linkler web host değil fakat alakasız linkler. Bir üst postta linkli koydum. Okumanız var çok şükür ve ordaki bilgileri görebiliyorsunuz.

Kişisel blog sayfamla ilgili bir kere bile ne burda ne de başka yerde hosting adı altında hizmet sağlarım diye bir şey belirtmedim. Sadece tasarlama benim alanım. Mantıken sitenin isminide gördüyseniz böyle bir hizmet için kullanamayacağımıda anlamış olmalısınız.

Linki tekrar vereyim belki gözünüz çapaklandı okuyamadınız bu saatte.

https://www.markum.net/list/list.asp?Microsoft-Hyper-V-Cloud-VDS-Server=&ktgr_id=508

Ayrıca diğer verdiğim linklerdede mevcut. Nerden mi biliyorum çünkü daha önce girip incelediğimde bu ilk yazdığım firmalarda bunları görmüştüm. Şimdi tek tek aramayacak kadar meşgulum. Bir tanesi yeterli. Eksikliğiniz varsa düzelteceğinize hala çırpınıyorsunuz.

Markum:
İhtiyacınız kadar kaynak, minimum maliyet!
VDS (Virtual Dedicated Server) Sistem kaynakları sadece size özeldir.
HP DL380 Server, Intel Xeon İşlemci
10.000/15.000 Rpm SAS Disk, Raid50 Storage
Windows 2003 Server veya Windows 2008 Server
Ücretsiz Firewall desteği
Ücretsiz kurulum
7/24 teknik destek
Sunucu konfigürasyonunu istenildiği kadar genişletebilme olanağı
Örneğin; 4 GB RAM, 4 işlemci ve 200 GB disk alanınız olabilir
100 Mbit Paylaşımsız İnternet Erişimi

Bu konu Avatar tarafından düzenlendi(2013-02-28 03:05, 11 yıl önce)
Avatar : Konuyu düzeltmiştim siz postlamadan, koyduğunuz linkler web host değil fakat alakasız linkler. Bir üst postta linkli koydum. Okumanız var çok şükür ve ordaki bilgileri görebiliyorsunuz.

Kişisel blog sayfamla ilgili bir kere bile ne burda ne de başka yerde hosting adı altında hizmet sağlarım diye bir şey belirtmedim. Sadece tasarlama benim alanım. Mantıken sitenin isminide gördüyseniz böyle bir hizmet için kullanamayacağımıda anlamış olmalısınız.

Linki tekrar vereyim belki gözünüz çapaklandı okuyamadınız bu saatte.

https://www.markum.net/list/list.asp?Microsoft-Hyper-V-Cloud-VDS-Server=&ktgr_id=508

Ayrıca diğer verdiğim linklerdede mevcut. Nerden mi biliyorum çünkü daha önce girip incelediğimde bu ilk yazdığım firmalarda bunları görmüştüm. Şimdi tek tek aramayacak kadar meşgulum. Bir tanesi yeterli. Eksikliğiniz varsa düzelteceğinize hala çırpınıyorsunuz.

Markum:
İhtiyacınız kadar kaynak, minimum maliyet!
VDS (Virtual Dedicated Server) Sistem kaynakları sadece size özeldir.
HP DL380 Server, Intel Xeon İşlemci
10.000/15.000 Rpm SAS Disk, Raid50 Storage
Windows 2003 Server veya Windows 2008 Server
Ücretsiz Firewall desteği
Ücretsiz kurulum
7/24 teknik destek
Sunucu konfigürasyonunu istenildiği kadar genişletebilme olanağı
Örneğin; 4 GB RAM, 4 işlemci ve 200 GB disk alanınız olabilir
100 Mbit Paylaşımsız İnternet Erişimi

haklı olmuş olsaydınız emin olun gerekirse özürde dilerdik kendi adımıza fakat ne özür dilenecek bir durumumuz söz konusu nede bir açığımız.
yolladığınız paket web hosting paketleri demişsiniz ama direk editlemişsiniz sanırım herkezi kendiniz gibi sanıyorsunuz.Freelance olarak bu hizmeti verdiğiniz site www.burakdemirsoy.com bu blogmudur?sizin yaptığınız asıl vergi kaçırmaktır bilginize.Şahsınıza ait tasarım ajansınız yoksa bu hizmeti veremezsiniz eğer freelance olarak veriyorum diyorsanız sitenizde bağlı olduğunuz şirketi belirtmek zorundasınız bilginize.Sunucu ve web hosting sağlayabilirim ile firma önerebilirim arasındaki farkı bi beyin cimnastiği yaptıktan sonra mümkünse yazın bir anlamda aracısınız ve bu işten komisyon almaktasınız.
vermiş olduğunuz linkteki belirtilen özellikler verilen sunucunun detaylı özellikleridir.ürün infosunda dikkat ederseniz herhangi bir raid bilgisi geçmemektedir ve konu başlığına geri dönerseniz bizim eklemiş olduğumuz ekran görüntüsüde zaten ürün infoları ile ilgili bir bildirgedir.Gayet basit sipariş ver butonu üzerindeki özellikleri belirtin kafi.
Crany ve Avatar'a +1 Uyarı lütfen üsluplarına daha dikkat edin ve başlık dışında konularınızı özel mesaj ile halledin.
Kötü Söz Sahibinindir...

Bu konu Anemon tarafından düzenlendi(2013-03-02 05:02, 11 yıl önce)
gereksiz ve hakaret içerikli mesajlar silindi.
Yapı Host kendi bünyesinde su ana kadar benim icin iyi bir sirket neden derseniz 7/24 illaki birini bulabiliyorsunuz ani mudahale edebiliyorlar onun için herkeze öneririm yapı hosting'i

tekrardan başarılar yapıhosting
Kimdir bu fırat koç?
Efe TATAR : Sizde Fıratın packinizi çalmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yapı Hosting

// MSN loglarinin paylasilmasi kurallara aykiridir. - Neran

bu sorunuzun cevabını daha önce vermemize rağmen sanırım tatmin olmadınız;
fırat koç firmamızda herhangi bir yetkiye sahip değildir satış ortaklığından yararlanmakta olup kazanç elde etmektedir.Biz hiçbir müşterimizin kişisel dosyalarına müdahale etmeyiz öyle bir lüksümüz yok zaten satış politikası ve hizmet anlayışı açısından illegal bir davranış olur bu dediğiniz.Gözünüzle görmediğiniz kendi kulağınızla duymadığınız herhangi birşeye inanmayın şu an elpida sunucusu sahibi dışında yada hiçbir kimsede bizde dahil hiçbir müşterimizin kişisel dosyası bulunmamakta olup bulunmayacaktırda.Bizi kendiniz ile karıştırmayınız Sayın Efe Tatar iyi akşamlar.

Sabri Koyunbaba

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2013-03-20 17:47, 11 yıl önce)
@Fahrenait

ilk olarak sizden cok özür diliyorum. Sizin sunucunun ip adresini bile bilmiyorum sunucu pack'ti aldım demem bir hata idi bu yuzden size ne kadar özür dilesem azdır fakat şuda bir gercek hangi host firması olursa olsun sunucuyu bir sahsa kiraladıgı taktirde o sunucuya sirket yetkilisi giremez yasaktır yasal işlemler baslatılır + yapıhosting bünyesi 2009 veya 2010'dan belli hizmet vermektedir. Böyle seylere göz yummaz hayatta TEKRARDAN ÖZÜR DİLİYORUM SUNUCUNUZ İLE BAGLANTIM YOK SADECE EFE DENEN İNSAN VARLIGINA BİR DERS İDİ AMA KENDİSİ BİRSEYLER YAPMAYA CALISIYOR

@Efe tatar

hep söyledim halada söylüyecegim ben yapıhosting bünyesinde satıs yapan komisyon ile calısan bir kişiyim herhangi bir makine bilgisi web host bilgisi elimde yoktur o konusmadada sana cok güzel bir yem attım ve sende düştün o packti versene su packti versene gibisinden [...] // Konu ile alakasiz karalamalar. - Neran

@Yapıhosting

sizlerdenden binlerce özür dilerim sirketi kötülemek veya lekelemek degildi amacım sadece efe tatar nasıl bir kişilik onu ögrenmekti ögrendim ben

// US bünyesinde tehditlere yer yok. - Neran

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2013-03-20 17:51, 11 yıl önce)
Adept
4.3
Konu disi:

Herkes birbirine laf atiyor, bir ton sucmalama ucusuyor etrafta. Neyin yarisiysa artik. Kimse kimseden iyi degil halbuki. Herkes bir seyler caliyor, kendi gibi göstermeye calisiyor. Emekten bahsediyor, emek caliyor. Kendi bildiklerinden ve kalitesinden bahsediyor, kendi yaptiklari ile bunlari zedeliyor. Sayin Crany, savunmanizi yapmissiniz, gerekiyordu da, ancak suclamalari bir kenara birakmanizi ve önce kendi özelestirinizi yapmaya davet ediyorum sizi.

firatkoc.com.tr:
Theme Name: Frt

Theme URI:

Description: WP theme designed

Version: 1.0

Author: Fırat Koc

Author URI:

This theme was designed by Sherihan Khedr.

By downloading and using this theme, you agree to the following terms:

- You are NOT allowed to sell this design.
- A link back to SK Design Studio (either modified or unmodified).
- You can use this design for personal or commercial projects.
- You can modify, translate or distribute

Web islerine soyunan biri icin yukaridaki alinti olmamasi gerekiyor. Bu ne sizi, ne de isinizi yüceltir.

Konu ile ilgili:

Iki sayfadir süregelen tartismanin konu ile hicbir alakasi yok. Tartismayi baska bir konu altinda sürdürebilirsiniz dilerseniz, veya özel mesajlar üzerinden. Ayrica ne kadar uzun karalamalar devam ederse ve ne kadar uzun süre özelestiri yapmazsak, o kadar yavas gelisir bu ülkede bazi seyler. Basligin konusuna dönün.

EDIT:

Baslik olabildigince temizlenmistir.

Bu konu Neran tarafından düzenlendi(2013-03-20 17:48, 11 yıl önce)
yav zaten ultimadan gelcek 2-3 vps için bu tarz platformlara başlık açan firmadan kimseye hayır gelmez. anca bayram parasıyla server açan çocukların parasına çökersiniz.
Firewall desteğiniz varmıdır ? Kaç mbit'e kadar.
Merhaba

Bayram için size özell hazırladığımız Paketlerimiz:

Windows Vds Sunucu - Windows Vds (İndirim)

Paket 1 İndirim.
İntel Xeon E3-1220
1 GB Ddr3 Ram
40 GB Sata 3 Hdd
1 Gbit Paylaşımlı Bağlantı
Trafik Sınırsız
Windows Server 2003/2008
Fransa Ovh Datacenter
Fiyat:50 TL /Ay

Windows Vds Sunucu - Windows Vds 2
İntel Xeon E3-1220
1 GB Ddr3 Ram
40 GB Sata 3 Hdd
100 Mbit Bireysel Bağlantı
200 GB BW
Windows Server 2003/2008
Türkiye İnetmar Datacenter
Fiyat:50 TL

Reseller -1-

Paket Adı: Reseller-I(Özel)
50 Disk Alanı
Limitlendirilmemiş Trafik
Limitsiz Alan Adı Barındırma
Limitsiz Alt Özellikler
%10 CPU İzni
Özel NameServer Kullanım İzni
Fransa/Ovh Veri Merkezi
Fiyat:10 TL/Aylık
100 TL / Yıllık 2 ay bedava (u-s için 50 tl)
Cpanel
Stok:5

Paket Adı: Reseller-II(Özel)

100 Disk Alanı
Limitsiz Alt Özellikler
%15 CPU İzni
Fransa/Ovh Veri Merkezi
Fiyat:15 TL/Aylık
150 TL / Yıllık 2 ay bedava(u-s için 100 tl)
Cpanel
Stok:2

Paket Adı: Reseller-III(Özel)

limitlendirilmemiş Disk Alanı
Limitsiz Alt Özellikler
%15 CPU İzni
Fransa/Ovh Veri Merkezi
Fiyat:25 TL/Aylık
250 TL / Yıllık 2 ay bedava(u-s için yıllık fiyat:150tl)
Cpanel
Stok:1

Sunucu Özellikleri;
• Intel® Xeon® E3-1240
• 32 GB Bellek
• 2x 2000 GB SSD Disk ( Raid 0! )
• 1 Gbps Bağlantı

Web Hosting ve Resellerler Kampanlarımız yakında bu topic üzerinden bildi verilecektir.
Ultima-strike sitesine özel fiyat oluşturulmuştur.Web sitemizdeki fiyatlar gerçek fiyatlardır.Skype ile iletişime geçtikten sonra size link verilecektir.

Yapihostingdestek

Bu konu Yapihosting tarafından düzenlendi(2013-10-18 21:01, 10 yıl önce)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.