1024x768 ekran kartim en fazla bu cozunurlugu kaldırıyor :p
Silindi
Novice
0.1
Anemon :
HAGİ45 : valla masausutne sag tıklıamıom yasak dıo cozemedım ama 1024x768 sanırım

ya bunu bilmiyorsun ama imza'da web sitesi yapılır 50 ytl ye diyosun wallaha yaptıgın siteleri çok merak ettim açıksası. pes........
adam olan once dıkkatlı okur ona buna laf etmez ?_ hocam anlamıosun sanırım pc de suanda sorun var ekran kac bellı olmuo ben bakıorm
bı 800x600 oluo bı oluo 1280x1024 oluo makına costu denetım ması yok oldu makınada
bılgısayarıma sagtıklıyamıorm makınaya fortmat atmam laızm ama cdlerım balıkesırde arkadasımda lisanslı wındows kullanıyorum o yuzden formatta atamıyorum

Umarım Anlamıssındır ?

Daha sonra eklenen mesaj 33 saniye

yanı sureklı goruntu deısıo

Bu konu HAGİ45 tarafından düzenlendi(2006-09-25 15:53, 17 yıl önce)
800x600 ilk pc aldımda onlardan anlamazdım simdide cok kucuk gelio alısamadım 1024x576 ya o yuzden masaustunde atari :D zaten bilgisayrda da baska oyun yok:D kaldırır mı o baska soru
1024x768 Klasikten sasmam
HAGİ45 :
Anemon :
HAGİ45 : valla masausutne sag tıklıamıom yasak dıo cozemedım ama 1024x768 sanırım

ya bunu bilmiyorsun ama imza'da web sitesi yapılır 50 ytl ye diyosun wallaha yaptıgın siteleri çok merak ettim açıksası. pes........
adam olan once dıkkatlı okur ona buna laf etmez ?_ hocam anlamıosun sanırım pc de suanda sorun var ekran kac bellı olmuo ben bakıorm
bı 800x600 oluo bı oluo 1280x1024 oluo makına costu denetım ması yok oldu makınada
bılgısayarıma sagtıklıyamıorm makınaya fortmat atmam laızm ama cdlerım balıkesırde arkadasımda lisanslı wındows kullanıyorum o yuzden formatta atamıyorum

Umarım Anlamıssındır ?

Daha sonra eklenen mesaj 33 saniye

yanı sureklı goruntu deısıo

Sen bakma Anemon'a her zaman böyledir o =) Alı$tım Ben sende alışırsın Kardeş
Bu arada ben 1024x768 kullanıyorum :p

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.