Degerli U-S userlari,

Bilmis oldugunuz gibi sitemiz bayagi dokumanli scriptlere sahiptir yalniz benim bir dusuncem var bunu Lucretius ilede konustum kendisi bana birakti ve anket'e sunmaya karar verdik. Kisacasi yapmak istedigimiz sudur ;;

1- Butun Sphere scripts'de olan scriptler silinecektir.

Q: Neden?

A: Cunku ayni scriptten min. 10 tane var (sadece adi degistirilmis vs.)
A2: Cunku suan 415 tane scriptten max. 300 tane bugli ya da calismiyor.

Yapilacak islem;;

Scriptler tamamiyle silinecek ve biz bilgili bir kac scripter tarafindan sizin bize yolladiginiz scriptler gozden gecirilecek ve oyle script arsivine eklenicektir. Test edilecek bugsiz ise siteye eklenicektir. Boylelikle bir cok arkadasimiza bugsiz, calisan script vermis olacagiz.

Bu konu hakkinda dusuncelerinizi yazarsaniz sevinirim.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2006-11-14 19:08, 17 yıl önce)
Güzel bir uygulama tebrik ederim Emir.
ben size dosya olarak göndereyim hepsini kontrol edin ama bende 1 tane veya 2 tane buglu vardır onlarda internetten indirdiklerim ondan sonra vazgeçtim şimdi kendim scprits yazıyorum böylece bug olmuyor!!

Güzel Bir atılım tebrik ederim!!!!

==============================================================
xwerswoodx1
silinmesi iyi olur site bos bosuna kasiyor :D zaten dediginiz gibi cogu calişmiyor
user'lar ıstedıgı scptı bugsuz olarak kolayca bulabılcek.Güzel fikir...
güzel bir çalışma olur ancak bu sizin için uğraştırıcı olmazmı her birini tek tek kontrol et falan..
fıkır guzel script alacagin zaman hıc ugrasmazsın yok su bugı var yok sunda calızmaz uyarlaman lazım fılan dıye
ama bası yanlıs bence hepsını sılmek yerıne bir sure script eklemeyı durdurup hazır scriptlerden buglı olanlarin bugı giderilse sonraa 55i icin yazılmıs dıerlerınde calısmayan scriptler sılınse daha ıı olmazmı ?
cok zaman almaz mi :) hepsini tek tek kontrol zor olur bence
Harika olur ;)
emrecan 415 tane scripti sen tek tek indirip kontrol edip test ediceksen buyur ...
administrator bey bana yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar spherede reg cristal i görmüyor konusuna bakarmısınız yardım
Konuyu upliyorum ...

Bu sizler icin iyi olacak arkadaslar... Bu kadar yorumu az buldum sahsen ... Bir konuya varirsaniz sevinirim bizde bosu bosuna emek harcamiyalim ...
Yanlız ben 55r de maksat yardım hepsini kontrol ediyimde 56b ne olacak ?
56b sphere acamıyorum
Silindi
Banned
0
Tarihe Bakmadin Galiba :p
bencede silin gitsin dediğiniz gibi çoğu buglı hem kontrol edilerek koyulması daha iyi diye düşünüyorum

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.