Master
59.2997
Katılımcı: Canat
Açıklama: Ön tarafta dört (4) tane iki (2) kişilik oturma alanı, En üst katta ise moongate alanı ve Role Play için kafeterya bulunmaktadır. Orta katın inşaası henüz bitmemiştir ama her amaç için kullanılabilir.Katılımcı: Syntax
Açıklama: -


Saygı ve terbiye sınırları içersinde katılımcıların çalışmalarına eleştiride bulunabilirsiniz. Bu sınırlar dışarsında yorum yapanlar +1 uyarı ile cezalandırılacaklardır. Oylama 7 Mart 2009 Pazar akşamı son bulacaktır.

Bu konu Lucretius tarafından düzenlendi(2009-02-27 16:26, 15 yıl önce)
Bu güzel şaheserleri ilk gören kullanıcının ben olmam gururuyla yazıyorum.

Canat' ın şaheseri için;
Britain banka diye tabir ettiğim alanı harika bir inşaa ile daha iyi yapmış. Ancak onun yapıtına karşı yapacağım tek olumsuz eleştiri ise en üst kattaki dik taşlardır.


Syntax' ın şaheseri için;
Göze hoş gelen, akıcı, gözü yormayan bir yapıt olmakla birlikte şunu eklemeden geçemeyeceğim ki bu da çok basit olmasıdır.

Master-Rp şaheseri için;
Birinci resim için kale' nin göstergeleri olan heykeller var ancak çimlerle beraber uygun bulmadım. İkinci resim için çok şatafatlı ve çok şahşalı bir görüntü var. Üçüncü resim için demir setler variken ortamda bir blacksmith havası yaratılmış ancak masaüstünde parşomenler, kalemler ve kitaplar bulunmakta ve zihin karışıklığına yol açıyor. Toplantı katına gelince herşeyin rengi default iken masa, sandalyelerin rengi göze batmakta. Ancak emeğine saygımız sonsuz.

Yarışmaya katılan ve eserlerini bizimle paylaşan herbir arkadaşımı tebrik ediyor, başarılar diliyorum.

Bu konu amadeus tarafından düzenlendi(2009-02-25 18:31, 15 yıl önce)
Gerçekten Süper :D

''Canat'' Diyorum :)


Bu konu [Falcon] tarafından düzenlendi(2009-02-27 00:54, 15 yıl önce)
pek beklediğim gibi çalışmalar göremediğim için oy kullanmadım. adil bir seçim olması dileğiyle, başarılar.
Novice
-0.500001
Canat Haric Digerlerini Pek Begenmedim Master da Dusunce Gusel Ama Bole Bi Yarısma icin Kotu Bi Secim Dieri Cok Cok Basit Kokoca U-sde Bukdr Mı Katılan Oldu?
Oyum Canat'a sebebi ise şu
Hepsi bana sıradan geldi. ( tabi arkadaşın şaheserini gördükten sonra pek beğenemedim) ama aralarında en düzenli en Rp'ye uygunu o gibi görünüyor. En azından dekoru var.

Bu konu MagLor* tarafından düzenlendi(2009-02-26 01:01, 15 yıl önce)
Teşekkürler MagLor*. Ama Kanat değilde Canat deseydin daha iyi olurdu. Soyadım çünkü =)
Pardon düzelttim. Bakmadan yazdığım için okunduğu gibi yazdım. Demek ki okunuşu " Canat " mış :)
Aslında canatın çalışmasıda çok abartılcak kadar iyi değil ancak şu resimlere baktığım zaman diğerlerine göre daha güzel
Alanın yapılırken resimleri olmadığı için katılacağımı bile beklemiyordum açıkçası bilsem dungeon un resimlerini atardım neyse artık staticleri de sildim

Canat 3. resminde en üstte siyah duvarların altında klasik duvar rengi şeyler çıkmış ilk bakışta dikkatimi çekti

keşke katılım daha fazla olsaydı
Canat'ın tek kötü yanı en üst kattaki kafeteryayı dik taşlarla ayırması olmuş.. geri kalan şekli güzel gothic bir havası var keşke eşya olarak koydugu koltuk vb de o tarz olsaydı ancak uoda yoklar.. Master Rp ninki güzel ancak koskoca kalenin su üstünde olması biraz abartı olmuş tasarımı güzel ancak sade.. Syntax için de sade olduğunu düşünüyorum. 3ünden birini seç deseler oyun Canat'a olurdu..
Syntax : Alanın yapılırken resimleri olmadığı için katılacağımı bile beklemiyordum açıkçası bilsem dungeon un resimlerini atardım neyse artık staticleri de sildim

Canat 3. resminde en üstte siyah duvarların altında klasik duvar rengi şeyler çıkmış ilk bakışta dikkatimi çekti

keşke katılım daha fazla olsaydı

Parke onlar.
Ne yalan söyleyim ben kendi yaptığım şeyi beğenmedim. Çok aceleye geldi. Server için yapılmadığından böle amatör oldu.
canat : Ne yalan söyleyim ben kendi yaptığım şeyi beğenmedim. Çok aceleye geldi. Server için yapılmadığından böle amatör oldu.

Yok yok iyisin.Bende katılıcaktım fakat bazı işlerim vardı onlarla ilgilenmekten zamanım yoktu katılımıda son anda uzattılar.Bilseydim katılırdım.
kızmayın lütfen art niyetle söylemiyorum ama hepsi birbirinden rezil :)Bu konu kilitlenmiş ve yeni mesaj kabul edilmiyor.

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.