baya baya 17 yaşındaymışım üye olduğumda pihuu :D :selektor
Noxier : baya baya 17 yaşındaymışım üye olduğumda pihuu :D :selektor

:D Daha feleğin çemberinden geçmemiş kaymek gibi noxier olduğun zamanlar :D Neydi New Worldmüydü serverin adı Luthienden önce :D Cons olmuştum çoh hoşuma gitmişti :D
yüksek egolarıyla delifişek zamanlar hay allam ya. o ara exile da playerlik sonra stafflık vardı. yıllar sonra wishi yani exile nin ardıl serverini açarken avp eski forum dbsini koymuş bi test için. girdim baktım postlarıma. aman tanrım. buradaki ilk zamanlarım da öyleydi. çok güzel insanları bilmeden kırdık bir kısmıyla sonra can ciğer olduk velasıl kelam yine de güzel günlerdi çok özlüyorum.
2005-07-31 08:47 GMT-2 saat döverimmm :)
8 seneliklerde duruyor muş..
vay be ben kendimi yeni sanardım 2007 de kayıt olmuşum kayıt olduğumda 14 yaşındaydım ahhaha şaka gibi ya
Talu talu yazık olmuş talu sana :))
jondavis : Talu talu yazık olmuş talu sana :))

sorma mustafacım.
üyeliği aldığım günü hatırlıyorum yahu hala aynı şifreyi kullanıyorum 12 sene olmuş başlıktaki çoğu ismi hatırlıyorum tanıyorum ne güzel günlerdi sahi
Benim ki de duruyor, sitenin açılışını hatırlıyorum ya :) Brit Mezar üstünde Uğurla konuşuyorduk sitede o olacak bu olacak peh... Herkese selam olsun :)
ersin :
Robellious :
kaymond : silinip silinmediğine bakmak için girdim, silinmemiş çıkıyorum xd

Noxier : çok güzel insanları bilmeden kırdık bir kısmıyla sonra can ciğer olduk velasıl kelam yine de güzel günlerdi çok özlüyorum.

Noxier'in söylediği gibi bir çok insanın kalbini kırdık, umutlarını kırdık bir o kadar da arkadaşlık kazandık geri dönüp baktığımızda çok güzel günler geçirmişiz. Herkese teşekkür ederim.

Bu arada 2005-07-12 21:17 GMT ;)
Eskiden buralar hep dutluktu.
Buraque :
ersin :
Robellious :
kaymond : silinip silinmediğine bakmak için girdim, silinmemiş çıkıyorum xd
bir ara site geliştirilecek yeni bir platform kurulacak yazıyordu. ne oldu o işler?
Esas konuya dönecek olursak kaç ay oldu topic hala düşmedi trendden arkadaş benim hesabım ne oldu :) Bir yetkili de çıksın bir şey desin zaten üj bej kişi kalmış burda

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.