Silindi
Arkadaşlar benim 4 senedir dinlediğim bir radyo programı var.Hafta içi hergece 89.2 alem fm'de saat 23.00'dan 02.00'a kadar devam eden zeki kayahan coşkunun sunduğu matrax adlı program gerçekten diğer radyo programlarından çok farklı.Zaten 4 senedir en sevilen radyo programı seçiliyor.Bir radyo programında yapılamayacak her türlü çılgınlık var.Beni 4 sene önce bağlayan bu programı şimdi bırakamıyorum ve her gece dinliyorum.Sizlere de öneriyorum...

napalım :S millet radyocu dil bilgisayarcı olmus.
Şu anki program o programmı?

Ayrıca paylaşımın için tşkler.
Radyo programı bi denemekte fayda vardır.Bakarsın çok güsel olur :D
:kikirikManyak bu adam cok beğendim cok saol TheRaskol:alkis;)
Bende dinliyorum bakalım nasılmış.
2 seneye yakın bir süre dinlemiştim gerçekten radyo programlarının en iyisi. Şu sıralar vaktim olsa yine dinlerim:D
Bende dinleyicisiyim sürekli :) güzel bir program cidden...
Silindi
Members
0
aman allahım zekirdekçiler yavaş yavaş çıkıyor ;)
çıkar tabiki:D bi yandan healing kasıp bi yandan zekirdek'i dinliyom :D
Sayende.Ama cidden hareketli bir program.Diğerleri gibi bayatlamıs esprileri yapan bi program deil.
evet matrax 10 numaradır 2 3 senedir dinlerim bu aralar biraz aksattık ama :) zeki gerçekten harika iş çıkarıyo hergece komedi programın işleyişi olsun seyircilerin bagımlılıgı olsun harikadır dinlemeniz gerekir gece netteyseniz açın netten dinleyin harika 3 güün dinleyin hak verirsiniz :)
ßende dinliorm bunu süper :D
En son hangı kıtapları yazmıstı? Elimde var onun 3-4 kitabı da. Çıkmışsa alayım diye sorayım dedim...

Bu konu Najash tarafından düzenlendi(2007-03-01 15:14, 17 yıl önce)
Silindi
Members
0
2 Senedir Dinliyordum.

Raskol Sende Bi Matraxcisin Yahu :=)

Manyak bir adam ya.Bu aralar Dinleyemiyorum sabah 6 da okula gittigim için ama cuma geceleri mutlaka dinliyorum.

Nahash Snrm En son Türkleri Anlama Klavuzu-2 Yi Çikarmişti...

Bencede Dinlemeye Değer Matraxcilari Zekirdekcileri bi gorelim :)

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.