Arkadaşlar askerlik muayene kağıdım geldi şimdi benim, ama birşey soracağım Lise sondayım ve önceden tecil ettirdim. Şimdi tecil işlemlerini nasıl edebilirim? Askerlik şubesine gidip öğrenci belgem ile ben lise sondayım ama üniversiteye hazılanıyorum dersem tecil olur mu askerlik acaba?
Novice
11.9
Okuduğun okuldan öğrencisi olduğuna dair bir belge alıp askerlik şubesine götürüyorsun hepsi bu
o belgenin altında numara olur ara onu.
Yok tecil işlemini biliyorumda, Lise sondayım ve sonuçta lise bityo diye kıllık yaratmazlar değil mi?
Öğrenci belgeni alıp gidiyorsunuz .5dk da hallediliyor.Üniversiteye gidip gitmemden farketmiyor. Şuan öğrencisin çünkü. En geç seneye gidersin. Ama git bir sor öğren .
Osi zaten seneye gitmem için muayene kağıdı geliyor.
liseden sonra 2 yıl tecil hakkın var
dtuncer : liseden sonra 2 yıl tecil hakkın var
Hmm, tamam o zaman sorun yok =)
Zamanında askerlik en iyisidir...
Emre öyle diyorsunda öğrenci iken okulu bırakıp askere mi gideceksin :?
çok basit ögrenci belgeni al git tecil istiyorum de...

gerekli evraklarını alıp gittiginde 2 yıl tecil hakkın zaten mevcut bunu kullana bilirsin...

ama okul okudugun sürece yapamazsın bunu okulun zaten tecil sebebin bidaha tecil ettirmezler...

okul hakkını kullan kasıma kadar tecil ettirir o sonrada gider 2 yıl daha tecil ettir

bence gidiosan git :) bekleme ben 2012 ye kadar tecilliydim 4 gün önce bozdurdum kasımda askeriz...
Sen okuduğun için okul senin askerliğini otomatik olarak tecil ettiriyor zaten diye biliyorum
o ünide geçerli ve merkez ağı olan okullarda
Narsia : Emre öyle diyorsunda öğrenci iken okulu bırakıp askere mi gideceksin :?

Doğan'im eğer okulu bitireceksen, git bitir..5 ay Askerlik misdir.. (:

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.