Silindi
Arkadaşlar avatarım kendi kendine bu siyah "lol" yazan bi avatara dönüştü sebibini bilmiyorum hack yemiş olabilirim benden bilmeyin kişisel ayarlarımı düzenliyicem şimdi.
Hackten başka birşey olacağını zannetmiyorum. Ama seninde 1 gündür öyle yeni mi farkettin?
Silindi
Journeyman
1.3
1 gündür mü :D daha 1 saat önce düzgündü :S
Ben senin avatarı dünde öyle gördüm. Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa geleceği mi görmeye başladım?
Lan sercan sitede bir açık vardı, bende o açığı denemek için senin avatarı kullandım :D Lucretius'a bildirdim açığı, kapattı :)
Silindi
Members
0
Çok ilginç ya bi f5 yaptım Avatarım bu oldu :S ne oluyor anlayamadım.Msnm falan acılıyor mu bugun hiç açmadım.

offfff burak soylesene pm den fln yuregim azıma geldi ya :D tr nin en zor serverinda 3 tane char kastım gitse aglardım hrlde :D
İyi baride sen görmüşün açığı. Başkası bulupta olmayan şeyler koyar filan. Düşündüklerimi az cok tahmin etmişsinizdir herhalde.
Master
59.2997
Michaell avatarında bi ara ben bi topum yazıodu aynı şekil siyah şimdide LoL olmuş :kork :kufurbaz
O konuları açma :D:D:D o açığı denerken onu yazmıştım :D:D
Silindi
Members
0
Dalga mı geçiyosunuz ya :S
Adamın yüreği ağzına geldi. Yapmayın böyle eşşek şakaları.
Lan eşşek şakası değil, Açığı denerken öyle kaldı sercanın avatar Açık kapandı ondan sonrada eski haline getiremedim :D
Master
59.2997
Yok yok şaka değil hatta ss çekicektim o arada unututm değişti zaten sonradan xD
Silindi
Master
59.2997
[Ragnar] : O konuları açma :D:D:D o açığı denerken onu yazmıştım :D:D

Burak bazı şeylere kızmam ama bazı şeylerede çok kızarım ve Slotherenin söylediği şey gerçekse ciddi anlamda kızgınım sana.Şakanın dozunu bilmiyorsun msnde değiliz bence dikkatli ol biraz.
Ya olm o olmaz sandım ne biliyim ben, o yazının senle alakası yoktu aslında :D birinin avatarı denicektim, ilk sen geldin girdiğim konuda karşıma (: Prdn lan tamam trip yapma :D

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.