PayPAL Hesabı Almak

https://www.paypal.com/ PayPAL ın sitesine giriyoruz ve SignUP yazisina tıklıyoruz...

1.Adımda email adresi haric butun bilgileri sallayabilirsiniz.. Ama e-mail adresini dogru yazin yoksa hem hesabınızı aktive edemezsiniz hemde asıl yontemden yararlanamazsınız.

Burada 2.asamada karsınıza kredi kartı bilgileri gelecektir.. Pencerede üstteki PayPAL logosuna tıklayın ve kayıtın 2.asamasında kayıttan cıkın...

sonra e-mail adresinizden doğrulamayı yapın.. PayPAL a yeni hesabınızla giris yapabiliyorsanız bu adımı artık gecebiliriz...
2. Adım;Bize Para Sağlayacak Olan Reklam Sitesine Kayıt Olma...

Paypal hesabımıızı aldık şimdi para kazanmak için ne yapacağız derseniz burda dünyada büyük bir kitlenin kullandığı Bux.to İle para kazanacağız tabi önce Bu Siteden üyelik alacağız peki nerden alacağız üyeliğini tabiki burdan

doğru söylüyo arkadaş yeni site buldum hergün 1 dakikada 27$

75$ minimum PayOut
Konuyu Editledim......

Burayada Yazayım...

paypal hesabı Aldıktan Sonra;
2. Adım;

Bize Para Kazandıracak Olan Siteye Kayıt;

Bu Linke Girin;

https://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=xelor

VeSağ Üstteki Tablardan Create A Free Acoounta Tıklayın...

Üyelik Bilgilerinizi Doldurup Kayıt Edin...

Paypal E-Mail Bölümüne Paypal E-Mail Adresinizi Yazmayı Unutmayın...

Ve Sonra Aşşağıda Üzerinde 4$ 6$ Ve Bazı Yazılar Olan

Linklere Tıklayın, Start Survey Butonuna Bastıktan Sonra

Click For Web Site 1

E Tıklayıp Siteye Göz Atın,

Alttaki Boşluğa good yada bad yazın

web Site 2 İçinde Aynısını Yapın

ve 4$ hazır

Tüm Linklere Aynısını Yaptıktan Sonra....

27$ ınız Hazır Olacak 75$ olduğu zaman

Reedem Moneye Tıklayıp PayPal Hesabına Aktarın
Gönlünüzce Harcayın...

Bu Para İle www.vir4u.com gibi sitelerden para
satın alabilirsiniz.
not=Yarısı Alıntıdır

Bu konu ocelottr tarafından düzenlendi(2007-11-23 22:05, 16 yıl önce)
1 dk 27$ diyosun... Kusura bakma ama bana pek inandırıcı gelmedi. Ayrıca bu yaptıkların yasal değil sanırım ? Başına bela olabilir.
dogru hem yasal kardes 27 dolar kazandım 70dolar olması ıcın hergun yenı lınkler mı gelıyo
Aldığım son dakika bilgisine göre site paranızı yatırmıyormuş ;)

Yüksek yerden haber alDm :)

Bu konu mthN tarafından düzenlendi(2007-11-23 20:19, 16 yıl önce)
site parayı yatırıyo ama akıllı taklidi yapmassanız mesela aynı ipden 2 hesap aldığı saniye iş bitti ben daha önce 160 dolar çektim siteden
Diyosun?

Alla alla.

Sence Mantıklımı 1 dakika içinde 27$ Kazanmak?

ÖYle olsaydı herkez asgari ücretli işi bırakıp bu işi yapardı
bu işi yapardı derken? maximum 75 dolar kazanıyosun arkadaş
Aslında böyle şeyler olabilir. Adam mesela senin tıklamandan 1$ kazanıyordur. 0.5$ dolarını sana verebilir ama bu tür siteler genelde parayı vermiyorlar orası ayrı bir konu.
Bu sistem para veriyor, max. 500 dolar alabiliyorsun. Ödeme paypal hesabına yapılır ilk verilen 27 dolar günlük değil sadece belirli aralıklarla geliyor bazen 1 haftada bazen 1 2 haftayı bulabiliyor. Bu sistemden Paypalına para alan arkadaşlarımda mevcut. Veyahut 1 2 hafta yada 1 ay beklemek yerine referanslardan 75 $ yapıp gönlünüzce harcıyabilyiorsunuz. İsterseniz silkroad silk veya Ko premium veya nakite çevirin.
Ben daha önceden böyle şeylere girdim. 10$ veriyor. 50$ da paranı alabiliyorsun. Ama kendi başına o parayı toplamaya çalışırsan 1 seneni alıyor. Tıklama başına verilen para oldukça düşüktü.
arkadaşlar ben yaptım 75,75$ ve paypala yolladım fakat gelem bişi yoq 5 day felan bişiler dedi ama anlamadım sizce gelirmi ?

bu arada mailime bu geldi

We have processed and Denied your payment request. Your Account has been flagged for fraudulent activities. This could be for any of the following reasons:

- Same IP Address (All of your referrals signed up from the same computer)
- Low or no Survey taking ratio (If your referrals didn't do anything once signed up)
- Promoting A.W.Surveys in a way that violates our T.O.S.
- Other Fraudulent Activity detections we have in place Please Open a Ticket with us if you believe your account has been flagged incorrectly.

Do not reply to this E-Mail. Thank you,A.W.Surveys

Üye Ol veya Giriş Yap

Bu forum başlığına mesaj atmak istiyorsanız hemen üye olun veya giriş yapın.